Wpis z mikrobloga

@Nanari: a Ty dalej smutasz, że na wycieczkę chcesz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Serylek , kwestia tego, czy jedziesz sam, czy budżet jest na jedną osobę. Na jedną gorzej się rozkłada kwestia noclegu. Ale jak to zwykle w przypadku gdzie chcesz mało wydać i mieć trochę cieplej to jesteś ograniczony do oferty low-costów i w znacznej części basenu Morza Śródziemnego. Malta, Sycylia, Kreta, Cypr, Antalya (Mersin, Adana),
  • Odpowiedz
@Nanari: tak to niestety wygląda, wiele osób z Polski bez problemu stać na podróże, wcale nie czują się bogaci i wcale nie było im trudno do tego dojść, choć oczywiście zawsze mogło być gorzej. Sam wyjeżdżam kilka razy w roku, bardziej traktuję to już jako konieczność, żeby się odstresować i coś ciekawego w życiu robić, a jeszcze niedawno byłem biednym dzieciakiem ze wsi, który nigdy nie był na wakacjach ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Serylek:

nie pracuje w Polsce xD


a ja o tym nie pisałem.

ale rozważę to peru mocno bo mam przeczucie że zaczyna się nowy rozdział w moim życiu i mogę nie mieć takiej okazji długi czas


Spoko, "gdzie jechać za 7k?", "a #!$%@? tam, pojadę do Peru" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Serylek: no to kwestia kto co lubi. Ja niestety lubię dobry hotel, więc nawet w biedapaństwach czasami to drogo wychodzi. Ale w Peru jeszcze nie byłem, nie znam się i pozostaje mi życzyć dobrej zabawy. Życie jest za krótkie żeby przejmować się budżetami ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście o ile się nie ma kasy na styk na koncie xd
  • Odpowiedz