Wpis z mikrobloga

Ale cyrk ostatnio pytałem o pomoc bo mi aparat w tel sam się wyłączał i nic nie pomagało a dziś i przedni aparar przestał działać, dałem dla spokoju jeszcze factory reset no i po zalogowaniu ponownym do konta googla i instalacji wszystkiego w tym reviuta gdzie kase mam pojawił się problem bo jest podczas logowania potrzebne selfi a najlepsze to jest to bo aparat nie działa xD i nie mam dostępu do kasy bo moja visa działa na zasadzie lokalizacji, dobrze że konto gpay mogę płacić i z karty ciągnie Szlak by to.
Nic zamówiłem nowego redmi note 12 pro 5g może będzie lepszy choć mój 10pro ma już 2 lata i byłem z niego zadowolony nic będe go używał do nawigacji lub dziecku dam do youtuba i jakiś gierek a tak poza tym to ide dziabne jakiegoś drinka aby zapić wydanie niepotrzebnie kasy.
#xiaomi #telefony #zalesie
  • 5
@reca kolega odesłał na gwarancję właśnie z powodu aparatu w 10pro. Od samego początku działał dziwnie, po jakimś czasie robił marne zdjęcia a teraz często nie chciał się uruchomić. Ciekawe czy mu wymienią.
@sberatel ale dopiero sam zdalem sobie sprawe dzis ze w telefonie mam wszystko, jak tel zgubil bym to nie mam dostepu do niczego w tym tez do gotowki
ale dopiero sam zdalem sobie sprawe dzis ze w telefonie mam wszystko, jak tel zgubil bym to nie mam dostepu do niczego w tym tez do gotowki


@reca: Kiedyś pisałem o takich sytuacjach i zbytnim zaufaniu do urządzeń to mnie wyśmiali.
Tym wpisem pokazałeś, że jest to realne.( ͡° ͜ʖ ͡°)