Wpis z mikrobloga

To chyba bardzo #!$%@? wyświetlenia jak na taką długość filmu przy polskich standardach (2.5 raza większe niż przy loterii M3CS mimo tego, że filmiki są 2 razy dłuższe XD)

Jak myślicie, Buddzie się zwróci ta inwestycja, mimo, że włożył w nią już teraz chyba 6 milionów (3 w auta i drugie tyle jako zabezpieczenie trzeba wlozyć przy organizacji loterii)

Kiedyś ktos szacował, że z M3CS mógł na czysto wyjść 4 miliony, ciekawe jak będzie tym razem - bo skala jest dużo większa XD Sam dla beki włoże z 500 ziko w losy, #!$%@? nie pieniądze, może wygram - a jak nie to przynajmniej będzie to podziękowanie za materiały wysokiej jakości.

#friz #budda #buddatv #polskiyoutube #motoryzacja
Oskaros - To chyba bardzo #!$%@? wyświetlenia jak na taką długość filmu przy polskich...

źródło: obraz_2023-11-13_003913647

Pobierz

Budda wyjdzie na zysk?

  • Mam nadzieje, że nie 21.7% (67)
  • Mam nadzieje, że tak 22.3% (69)
  • Jest mi to obojętne, ale raczej wyjdzie na zysk 51.1% (158)
  • Jest mi to obojętne, ale raczej wyjdzie na minus 4.9% (15)

Oddanych głosów: 309

  • 13
@Oskaros:

Zwroci sie w #!$%@? i jeszcze trochę.

Z drugiej strony to też fajna opcja dla jakiegoś cywila, który za przysłowiowe grosze może wygrać furę.

Ps. Na autach dobrze się znam i ten RS6 to mega kot. Na prawdę zrobi robotę na europejskiej scenie tuningu. To jest Batmobil, tyle że zielony z palety Audi Exclusive.
  • 2
@CandyToy: No w teorii wrzucasz jakieś totalne drobne a jest jakiś tam promil szansy na wygraną, zawsze spoko, ja wrzucam 5 pak czy jakiś tam kafel, nic mi to i tak nie zmieni w budżecie a zawsze to jakaś forma wsparcia dla gościa który robi spoko robotę
@Oskaros: Na luzie wyjdzie na plus. Tym bardziej, że i na zagranicznym yt się rekalmuje,, widziałem ostatnio w wersji angielskiej film o losowaniu tych 7 aut więc myślę, że dobije do miliona losujących a jeden los to minimum 35 zł. Więc matematykę zostawiam tobie. Ogólnie fajna akcja i zawsze jest szansa dostania fajnego autka. Z chęcią przygarnąłbym tą suprę albo m3 w turasie.
  • 0
@kowal258: Nie widzę nic złego we wrzuceniu jakiś groszy i spróbowania swoich szans, i nieważne czy loterię robi miliarder czy biedak, jak robi dobrą robotę to fajnie jest to wesprzeć, ale ty wykopku tego nie rozumiesz
@BigDaddyy: Raczej to nie będzie mieć większego przełożenia na ilość losów. Kupiłbyś od jakiegoś buddy czy innego Dalajlamy, który mówi w dziwnie brzmiącym języku?

Nie ma wątpliwości, że Budda kręci największe sumy, ale optycznie wydaje się, że jest o wiele więcej losów. Zobacz sobie dokładnie na live z losowania m3 CS. Urna jest w kształcie odwróconego trapezu, mieszają losy powodując zwiększenie objętości, część losów zaczepia się na drutach maszyny, losy osiadają
10kobla - @BigDaddyy: Raczej to nie będzie mieć większego przełożenia na ilość losów....

źródło: Screenshot_20231113-105128

Pobierz