Wpis z mikrobloga

Mireczki z #elektronika #telewizory poszukuję prezentu dla siebie od św. mikołaja i wybór padł na wymianę zasłużonego już telewizora.
Dotychczas miałem philipsa i prawdę powiedziawszy chciałbym przy tym zostać, bo ambilight robi mega robotę i wiem, że efekt ten można uzyskać kupując jakieś dostawki, kamery itd, ale przy małych dzieciach, kładzenie czegoś pod/przed TV nie wchodzi w grę.
Szukam więc czegoś w okolicach 55 cali (ale na pewno nie więcej, bo nie wejdzie na ścianę), a kompletnie nie ogarniam tych odświeżeń i innych parametrów. TV jest oglądany z odległości +-2,5m. Na nagłośnieniu mi nie zależy bo i tak mam swoje.
Kwota to tak do 5k, wiadomo że im mniej tym lepiej.
  • 1
@ladzik: W takim budżecie kupisz coś fajnego, jednak philips raczej nie jest polecany.
Na Pepperze będzie multum okazji wrzucanych na telewizory z okazji Black Weeks końcem listopada. Sprzedawcy będą chcieli pozbyć się tegorocznych modeli robiąc miejsce na modele przyszłoroczne.

Ja rok temu kupiłem za nie całe 3 tys. zł TCL 55C728 55". Jako że jest to mój pierwszy smart TV to jestem zadowolony, jednak ma słabą jasność (330 cd/m2) i jasne