Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: na pewno jest je megałatwo ubrudzić, megatrudno wyczyścić (często niemożliwe). Jakość wykonania w sumie fajna, ale ciepłe nie są przynajmniej standardowe szóstki bo one nie są niczym wyłożone w środku.
Chyba bardziej kwestia hype i tego że te wszelkie Drejki itp w nich pomykają.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: mam te buty i sa dobre na zime, wypady w gory itp, nie przemakaja. Ja swoje kupilem na promocji za ok 400zl na promce w 2017. Co do wygody, to chyba trzeba miec grube skarpety, bo niestety mnie przewaznie obcieraja ( bardzo rzadko to sie zdarza normalnie)
  • Odpowiedz
@Cztero0404 bo znana marka. Zajebiste mogę się założyć, że nie są. Obstawiam że jakość materiałów i wykonania #!$%@?. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby w tych butach podeszwa była klejona jak w trampkach, a nie szyta. To samo jest z Martensami. W ogóle kupowanie butów takich marek to jest frajerstwo i dawanie się nabijać w butelkę.
  • Odpowiedz
  • 1
1000 złotych za buty to dla ciebie dużo?


@frutson: Szczerze, moim zdaniem jest to jak najbardziej dość sporo zwłaszcza jak na polskie realia powiedzmy przeciętnego człowieka (to, że mnie stać to nie znaczy, że mnie odkleiło), ale bardziej miałem na myśli to czym one się zwyczajnie różnią powiedzmy od wręcz bliźniaczych podobnych butów, ale za pół ceny tego na przykład lub nawet takich do 300 zł.
  • Odpowiedz
  • 7
Jak buty do roboty wyglądają.


@murarz13: Ogólnie historia tego typu butów jest właśnie taka, że one w ogromnym skrócie zostały wymyślone właśnie do roboty podobnie jak jeansy na przykład a później zawłaszczone zostały przez masową modę. Podobne buty produkuje na przykład CAT (tak ta firma która też produkuje koparki) i te buty można w budowlanych marketach kupić za dużo mniejszą cenę moim zdaniem są one lepszej jakości.
Cztero0404 - > Jak buty do roboty wyglądają.

@murarz13: Ogólnie historia tego typu b...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-11-13_124640_www.google.com

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
mam takie cat-y. Nie do zdarcia. Nie przemiękają, wymagają ciepłej skarpety. Ale jak się ubrudzą, to ciężko doczyścić.

Edit: i mają taki mały buldożerek wygrawerowany :-)


@Dzia-do-stwo: Spoko, warto wiedzieć.
  • Odpowiedz
Timerland ma świetny design i bardzo słabą jakość przez co ceny nigdy nie są adekwatne. Ja nadziałem się raz i omijam tą firmę z daleka tobie także polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@murarz13: wszędzie w nich chodzę, odśnieżam wkoło domu. Jak przychodzę do pracy to zmieniam buty na lżejsze i używam ich raczej zimą, kiedy śnieg może dostać się do środka. Mają wysoką cholewę i wiązanie uniemożliwia dostanie się. Generalnie obuwia cat-a wszelkiej maści używam od wielu lat. Jest trwałe, trzyma rozmiarówkę (więc w ciemno przez neta można zamawiać) i u mnie ma 3 życia. 1-normalne, 2-wkoło domu, 3-zdarte do zadań specjalnych.
  • Odpowiedz
  • 7
ale one w polsce tyle kosztują, w us czy innych krajach to jakies 150-170$ czyli jakies 300 zl mniej, ale u nas to produkt kreowany na luksusowy


@6aesthetic9: Prawda. W Polsce ogólnie bardzo często przeciętne marki próbuje się kreować na jakieś luksusowe Zara, Levi's, Tommy itp
  • Odpowiedz
1000 złotych za buty to dla ciebie dużo? fakt, timberki już przesrane i lepiej dołożyć 700 zł i kupić Red wingi


@frutson: aż tyle nie trzeba dokładać, bo RW idzie dostać za 1400 lajtowo i mniej przy dobrych wiatrach
  • Odpowiedz