Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zauroczyłem się w koleżance z pracy, mimo, że mam dziewczynę.
Tak, wiem że to brzmi dziwnie i ogólnie pewnie przychodzi na myśl, że szkoda dziewczyny, nie marnuj jej czasu itd, ale chciałbym usłyszeć Waszej porady z mojego spojrzenia.
Z obecną jesteśmy niecałe dwa lata i jest okej, zawsze mogło być gorzej, ale też lepiej, związek jest raczej udany, chociaż nie będę oszukiwać, że nie jestem bezgranicznie zakochany, ani jeszcze jej 100% pewien.
Do zauroczenia w pracy doszło stosunkowo niedawno, dwa miesiące temu przyszła do naszego zespołu nowa dziewczyna, którą miałem szkolić, na początku nie zwracałem większej uwagi, tak oto koleżanka z pracy, nawet fizycznie też nie jest bardzo mój typ, ale po czasie, po wielu rozmowach, zobaczyłem, że mamy wiele wspólnego, dobrze nam się dogaduje, rozmawiamy na wiele tematów, mamy podobne myślenie. Po pracy dwa razy skoczyliśmy na kawę raz z mojej, raz z jej inicjatywy, był to bardzo dobrze spędzony dla mnie czas. Ona wie, że jestem w związku i myśle, że nie podejrzewa, że zdążyła mnie zauroczyć.
Co powinienem zrobić, co Wy byście zrobili na moim miejscu? Inny fakt, że ta bliskość pewnie wpłynęła przez to, że od początku mamy ze sobą kontakt i nadal ja jestem tym "głównym kolegą z pracy", z którym opowiada, co u niej, wychodzi na kawy, lunche itd. Jest singielką od kilku miesięcy, więc może też dłuższy brak faceta, ciągnie ją tak do mnie by mieć jakąkolwiek relację z płcią przeciwną?
#zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: Mam cały plan:
1. Zostaw obecną dziewczynę
2. Zacznij umawiać się z obiektem zauroczenia
3. Obiekt zauroczenia jednak nie jest taki fajny
4. Na kolanach wróć do byłej już dziewczyny
5. Dziewczyna kopie w dupę
6. Zostajesz sam i wynosisz z tego cenną życiową lekcję.

Terapeuta zabrałby za to 250 zł, tutaj masz za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - @mirko_anonim: Mam cały plan:
1. Zostaw obecną dziewczynę
2. Zacznij umawiać ...

źródło: trawa-jest-bardziej-zielona

Pobierz