Wpis z mikrobloga

@Zachodniopomorzanin97: nie bo słyszalem ze to nie takie fajne. Potem może światło razić, oczy się wysuszac itd.

Miesięczne soczewki kontaktowe wystarczają mi w zupełności
wolę nałożyć coś dodatkowego niż wycinać laserem coś swojego żeby koniec końców efekt był ten sam

tym bardziej że soczewki zawsze można o tę ćwiartkę zwiększyć jak będzie potrzeba
  • Odpowiedz
@Zachodniopomorzanin97: Dwóch kolegów zrobiło z 10 lat temu. Wszystko super, bez powikłań, wzrok ostry do dzisiaj. Ja nie zrobiłem, bo to było z 3 koła wtedy, a nie musiałem tak na prawdę. Zawsze jest jakieś ryzyko, ale moim zdaniem jak nie musisz koniecznie, to bym sobie dał spokój. Poza tym jak chcesz iść na pilota czy coś, to dobrze sprawdzić, czy tam faktycznie trzeba koniecznie mieć super wzrok bez okularów. Czasy
  • Odpowiedz
@anonnonimowy321: wada nie skorygowana do zera suchość oczu efekty świetlne w nocy ogólnie dodałem post nie wiem czy widziałeś i tam wszystko opisywałem łącznie z interpelacją do ministra zdrowia o zakazanie tych zabiegów. Ludzie popełniają samobójstwa i męczą się z efektami do końca życia .
  • Odpowiedz
@Zachodniopomorzanin97: no to widziałem. Nie wiem czy mnóstwo. Logiczne że osoby którym się nie udało będą aktywne w sieci a te którym się udało nie będą się ciągle tym chwalić.
Jeszcze jest kwestia predyspozycji. Jak ktoś ma wysokie plusy i astygmatyzm to znacznie częściej coś idzie nie tak, kwalifikacja też jest bardzo ważna, czasem pewnie osoby które nie bardzo się nadają do korekty zakwalifikują po to żeby kasę nabić. Metoda pewnie
  • Odpowiedz