Wpis z mikrobloga

#przegryw

Wyświetlił mi się filmik "Uwaga! Naukowy bełkot!", normalnie nie oglądam ale ze względu na tytuł - uruchomiłem.
Chłop opowiada jak jakaś antynaukowa patola go obraża w komentarzach, a w szczególności jadą po jego wyglądzie. W szczególności skupiają się na jego zębach i bliznach potrądzikowych. Ja bardzo chciałbym tak wyglądać mimo jego pewnych wad, bo mój wygląd nawet nie jest blisko - będąc kilkanaście lat młodszy mam 75% mniej włosów, moje blizny są ze 4 razy większe, żeby mam prawie identyczne, jestem otyły i mam takie rany na całym ciele, że jego blizny to nic.
Mam krzywą twarz, krzywą szczękez #!$%@? głos i jestem głupi i niepopularny, nie mam partnerki.

Szkoda mi go, bo widać że go bolą te komentarze odnośnie wyglądu, ale on dostanie wsparcie, pomijając już to że nie wygląda źle. Ehh
Pobierz PodczlowiekGenetyczny - #przegryw 

Wyświetlił mi się filmik "Uwaga! Naukowy bełkot!"...
źródło: Screenshot_2023-11-13-22-22-18-262_app.revanced.android.youtube
  • 10
@PodczlowiekGenetyczny: Dobra, spoko, nie ma sensu robić jakichś głupich gównoburz. Po prostu dawniej oglądałem dużo takich różnych kanałów popularnonaukowych, myślałem że są w miare neutralne, a tu przyszła plandemia i nagle wszyscy jak za dotknięciem jakiejś czarodzieskiej różdżki zaczęli shillować za tymi zasranymi szczepionkami. Podobnie z tymi niby ekologicznymi samochodamii inym syfem. Gardzę tymi sprzedajnymi śmieciami. Wygląd dla mnie nie ma żadnego znaczenia, po prostu zobaczyłem ten kanał i się striggerowałem.