Wpis z mikrobloga

  • 1
@PositiveRate no i ok tyle ze „kolega” wyjechał mi wprost że muszę być patusem zlewając całkowicie problem z natarczywą policją,niestety ale wielu okolicach to potrafią każdego wyrywkowo sprawdzać a nie tylko patusów,dresow,drillowcow czy hipisów. Odpowiedź nawet nie tyczyła się pytania,kolega chciał się poobrzucać gównem po prostu,Ty przynajmniej mi zasugerowałeś że może być coś ze mną nie tak,kolega wolał atakować,w kazdym razie dzięki za sensowną wypowiedź
  • Odpowiedz
@Nie_fair: Jak kolega jeździł po towar, to brał zawsze ze sobą termos. Proste zasady: jechać trzeźwemu, jechać zgodnie z przepisami (ale też niezbyt wolno, bo to budzi podejrzenia czemu na 90 ktoś 70 jedzie), sprawny samochód. Jak się robi z głową, to nigdy nie złapią. Jak wali od Ciebie ziołem na 10 metrów, to się nie dziwię że masz paranoje. Zainwestuj w szczelny pojemnik i zachowuj się jak reszta. Chyba że
  • Odpowiedz
@Nie_fair: A dla mnie jesteś smutnym, sfrustrowanym człowiekiem, przykro mi się na to patrzy. Może walnij wiadro na poprawę humoru, na pewno będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak wyglądasz normalnie to policja nie powinna cię zatrzymywać. Moich znajomych z dredami, albo tatuażami i pato-koszulkami kontrolowali wielokrotnie, a mnie nigdy. Nawet jak w kilku piliśmy piwo w parku to na przeszukanie wzięli tylko zamulonego typa z koszulą w cannabisy.


@pan-bartolomeu-dias: Dokładnie tak to wygląda, a typ próbuje zaklinać rzeczywistość xD
  • Odpowiedz
@Ommadawn: no ja narkomanem oczywiście jestem, patusem w oczach wielu osób również, więc mnie to tam nie uraża ani odrobinkę mordko, ja akceptuję rzeczywistość taką jaka ona jest
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: Czepiali się mnie przez 20 minut i sprawdzali każdą najmniejszą rzecz w aucie bo akurat wyjechali na służbę i im się nudziło. Także każdego to może trafić.

A co, mają Cię poklepać po główce za popełnienie przestępstwa? Jest wyraźnie zawarte w kodeksie karnym co grozi za posiadanie narkotyków, i ludzie mają pretensje, że policja respektuje prawo, no faktycznie, dziwne i niespotykane.


Zgodziłbym się z Tobą gdyby nie Twój pierwszy komentarz:
  • Odpowiedz
@Nie_fair: 10 lat żyje w default city I jedynie raz policja podjechała w Parku Szczęśliwickim jak #!$%@? o 3 rano wracaliśmy. Wylegitymowali, posmieszkowali i pojechali. Jak Cię policja zaczepia i przeszukuje to image zmień na mniej patusiarski xF
  • Odpowiedz
Jak wyglądasz normalnie to policja nie powinna cię zatrzymywać. Moich znajomych z dredami, albo tatuażami i pato-koszulkami kontrolowali wielokrotnie, a mnie nigdy.


@pan-bartolomeu-dias Miłościwa policja nie zatrzymuje tych co nie mają tatuaży czy złej fryzury.
Miło z ich strony....
A jak się marka spodni im kiedyś nie spodoba to przestaniesz w niej chodzić?
  • Odpowiedz
@ipkis123 ja nie mówię że to dobrze, policja nie powinna nikogo przeszukiwać jeśli nie stanowi zagrożenia. Też mi się to nie podoba że w obecności policji nikt nie czuje się bezpiecznie.

Ale jest jak jest, nie ma co się kopać z koniem. Nosząc dredy i prawilne t-shirty zachowania policji się nie zmieni, za to duży łatwiej narobić sobie problemów. A noszenie towaru mając aparycję jaracza albo patusa jest po prostu głupie.
  • Odpowiedz