Wpis z mikrobloga

Ludzie to idioci ale dziś to mi #!$%@? mi głowę


@wacek901: hurr durr, "prose usunąć negatyw, psuje mi średniom, mam tytuł super uczciwego sprzedawcy, a kupujący działa ma moją szkodę" płaku, płaku ( )

Fajny z Ciebie sprzedawca. xD Rozumiem, że ktoś nie ogarnia, ale robić z tego aferę, to musisz być bardzo zakompleksiony.

Podpowiem: jak się da, to zaznacz tak jak klient chciał, a jeśli
  • Odpowiedz
  • 22
@Kolarzino zapomniałem dodać że pani wylała koncert życzeń dodatkowo poza uwagami do sprzedającego . Zadzwoniłem do niej i na infolinii ustaliliśmy że jedyną jej niepełnosprawnością jest #!$%@? mózgowe . Miewam różanych klientów ale ta jednostka jest wybitna . Dla ścisłości zaznaczyłem pani na przesyłce jej życzenie ale gdzie będzie miał to kurier .... Wiecie sami
  • Odpowiedz
  • 79
Zdradzę wam że pani koniecznie chciała FV imienną ze zmienioną nazwą towaru bo inaczej się do alimentów jej nie będzie liczyć . Może to wam zobrazuje z jakim klientem mam do czynienia
  • Odpowiedz
Zdradzę wam że pani koniecznie chciała FV imienną ze zmienioną nazwą towaru bo inaczej się do alimentów jej nie będzie liczyć . Może to wam zobrazuje z jakim klientem mam do czynienia


@wacek901: hurr durr a co ci szkodzi i tak nikt tego nie sprawdzi xD

Wykopki co bronią takich kretynów, srając na tych którym się jeszcze chce cokolwiek w Polsce robić sami pewnie są na poziomie przeciętnego kupującego z Allegro/OLX
  • Odpowiedz