Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy robię coś złego? Mój chłopak zorganizował dla nas wakacje i je opłacił. Wiedział, że ja nie będę na to mieć ale nie miał z tym żadnego problemu. Ucieszyłam się, podziękowałam.
Wcześniej czasami ja za coś płaciłam. Nie takie drogie ale ja zarabiam 20% tego co on więc jest mi trudniej. Oboje nie możemy się doczekać. Jedną osobą, która miała ale była moja przyjaciółka. Powiedziała mi, że to jest żałosne... Serio jest w tym coś takiego? Zaczęłam czuć się źle i mieć wątpliwości.
#pytanie #zwiazki #wakacje #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
@mirko_anonim ale co wg niej jest żałosne? To ze mało zarabiasz czy to ze Twój chłopak opłacił wakacje? Na którekolwiek pytanie odpowiesz to i tak koleżanka jest albo zazdrosna albo lubi się znęcać nad Tobą… najwiecej problemów maja ludzie nie będący w związku. Czyli jak będziesz mieć dziecko to inni będą boldupic ze tylko jedno, jak Ty będziesz zarabiać 20% tego co chłopak to znajda się osoby co będą mówić ze to
@mirko_anonim: będąc kobietą nigdy nie pytaj koleżanek o związkowe porady. albo to co komentuja traktuj przez palce i nie zwierzaj ze wszystkiego bo się lubicie, wszelakie przyjaźnie związki koleżeństwa itd to jest stąpanie po cienkim lodzie. czasami niespodziewanie się on zapada.
to jest przyjaciółka? #!$%@? z nią


@inzynier_robert: To nie jest przyjaciółka. To jest po prostu kobieta.
One prawie wszystkie tak mają. Jedne w mniejszym a drugie w większym stopniu.
Oczywiście nie pomagają dzisiejsze realia czyli media i prasa kobieca które coraz bardziej wyolbrzymiają naturalne wady ich płci.