Wpis z mikrobloga

Już kiedyś wspominałem, że lubię opuszczone szklarnie, ale jeszcze bardziej lubię je odwiedzać jesienią. Wtedy naprawdę dzieje się tam magia kolorów. Szklarnie, którą widzicie tu na zdjęciach sfotografowałem w Gdyni, kilka dni temu. Obstawiam, że na dniach może być tam jeszcze bardziej kolorowo niż obecnie.

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.

Mój blog / Fanpage / Instagram / Patronite

#fotografia #opuszczone #polska #ciekawostki #podrozujzwykopem
nightmeen - Już kiedyś wspominałem, że lubię opuszczone szklarnie, ale jeszcze bardzi...

źródło: DSC_0358

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Jako jeden z pierwszejszych miałem sesje ślubną w szklarni pani fotograf po tej sesji miała takie wzięcie dzięki tym zdjęcia ze podniosła ceny 2x xD ;p
  • Odpowiedz
@nightmeen: brawo Mistrzu.. a widziałeś jakąś konstrukcje w tym ze szkłem, pleksa która przetrwała zawieruchę czasu?

pytam bo szukam takiej do dofinansowania.. generalnie z moich dosiadczeń idea szklarni z betonową podmurówką to samobójstwo, siada wszystko na glinie i ciężko potem się pozbyć nadmiaru wody

z kolei klasyczne foliaki łuki słabo żeby ciągnikiem wewnętrz przorać a mają z kabiną z 2,3 metra..

znalazłem coś pomiędzy? żeby wjechać ciągnikiem i przeorać oraz aby
  • Odpowiedz
@nightmeen: patrzę na profil trzeba było w małopolsce odwiedzić Kasinę i wzdłuż rzeczki podobno ślady po dawnym młynie legendarne miejsce z dziwnymi rzeczami oraz w Krakowie na Prądniku młyn dawny xD

lepszego miejsca nei znajdziesz.. daj kiedyś znać jak cykniesz fotki zobacz na legendę tych miejsc.. szklarnia to pikuś
  • Odpowiedz