Wpis z mikrobloga

Moim największym marzeniem jest napisać jakiegoś bota albo apke która zarobi kupe hajsu czy coś i potem dalej sobie neetować jezdzić po świecie...umiem programować ale nie takie proste coś dobrego wymyślić a jeszcze trudniej na tym zarobić xD

#programowanie #przemyslenia #neet
  • 12
  • Odpowiedz
@LeKosmita marzy mi się apka, która da powiadomienie, jeżeli dany produkt znajduje się na jakiejś stronie/w sklepie na promce. W blix można obserwować gazetki i sklepy, a ja bym chciała widziec produkt na allegro, stronach z kosmetykami a nie gazetki. Nwm czy wiesz o co chodzi XD

I żeby można było obserwować marki. Nwm przydałoby się względem kosmetyków, ubrań, ofert oprogramowań (np. Promka na DaVinci Studio by mi przemknęła koło nosa). Pewnie
  • Odpowiedz
@WroziaZebuzia tez o tym myslalem, a najbardziej to chyba o butach zrobic, jakis model kosztuje 800 zl a nagle po roku 2-3tysiace bo juz nie robią i oskarki sie na to rzucają. Ale z 2 strony to tylko buty xD
  • Odpowiedz
@Volantie to tylko buty o których CCC wysyła mi smsa 2 razy w tygodniu, a jakby była apka... :D
No mi ta myśl biega po głowie za każdym razem, jak czegoś szukam np. Jończy mi się Only Bio - marka, ktora występuje w rossmanie i hebe ale ma lekko inne składy A Promocja raz jest w jednym sklepie a raz w drugim. A mogłabym mieć jedna apke, alert i mniej szukania.

Buty
  • Odpowiedz
marzy mi się apka, która da powiadomienie, jeżeli dany produkt znajduje się na jakiejś stronie/w sklepie na promce


@WroziaZebuzia: wbij na pepper.pl i ustaw sobie powiadomienia na daną kategorię albo hasło wyszukiwania z powiadomieniami e-mail, raczej nic dużo lepszego się nie znajdzie. Takie apki są, ale generalnie utrzymywanie ich to koszmar. Jak tylko zmieni się struktura jakiejkolwiek strony musisz przerabiać crawlera, obchodzić standardowe zabezpieczenia przed właśnie takimi sposobami korzystania z tych
  • Odpowiedz
@LeKosmita: W czasach boomu na krypto była strona która generowała ci unikalną frazę zabezpieczającą do portfela. Autor jest miliarderem i ma pochowane masę BTC. Myk polega na tym że za mało jeździł i ma teraz procesik w USA. Czyli pamiętaj - jeżdżenie po świecie to postawa.
  • Odpowiedz
@LeKosmita: to nawet nie musi być coś innowacyjnego, trzeba mieć szczęście, kuzyn mojej przyjaciółki zrobił case opener kiedy był na to hype i jest dosłownie milionerem i w sumie mógłby nie pracować do końca życia za przychody z tej apki XD
  • Odpowiedz