Wpis z mikrobloga

@badreligion66: oj miałem raz tak. Coś tam ściemniam że brzuch boli, że sraka itp. ta mi ponaciskała na brzuch, raz tam powiedziałem "tak, tu boli" - skierowanie do szpitala z podejrzeniem zapalenia wyrostka xD
  • Odpowiedz
  • 492
@lukiboss kumpel kiedyś potrzebował L4 i ściemniał, że go plecy bolą. Lekarz powiedział, że rwa kulszowa, dostał zastrzyk w kręgosłup i dziewczyna musiała po niego przyjechać bo mu nogi odjęło( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@badreligion66: nie wiem co to za lekarze tak chętnie skierowania wypisują. Moja lekarka jak podejrzewała u mnie uszkodzenie wątroby to dała zwolnienie na tydzień i skierowania na USG na cito, a termin był na za miesiąc.
  • Odpowiedz
@badreligion66: ze mnie taki down, jak kiedys tak sie wkrecilem w sciemnianie lekarzowi, ze z tego wszystkiego wykupilem recepte na przepisane lekarstwa. Po powrocie do domu dopiero sie zorientowalem :P
  • Odpowiedz
@wooster: jeden z powodów dla których nigdy nie chciałem się zatrudniać w formie własnej działalności. a sporo jest zawodów że każą zakładać działalnośc do tego, gdzie w innej firmie robisz to samo na etacie.
  • Odpowiedz
  • 4
@pedros92 ja dostałam skierowanie na cito na rehabilitację, bo wyszłam ze szpitala po porażeniu 4 kończyn. Najbliższy termin: za 3 miesiące xD. A że szpitala #!$%@?, bo jestem już w stanie przejść 10m jak ktoś mnie postawi na nogi, ręce podnoszę do pasa, klatki piersiowej xD
  • Odpowiedz