Wpis z mikrobloga

@Kinomaniaczka: dla mnie to szokujące że gość jest aż tak popularny, wrzucone wczoraj i 260k wyświetleń, ciekawe kim są ludzie piszący te komentarze tam:

" Panie Cejrowski pan to jest super gość. Z panem Bogiem. " ,
"Nie dało sie nie wybuchnąć śmiechem razem z Panem, Panie Wojtku...
Ekran caaały od kawy... ????????????...
... "O POLSKO NASZA"!!! ...
  • Odpowiedz
@Kruk_98: Aż sobie dzisiaj obejrzałem ich stary wywiad, o którym wspomina tam Cejrowski. Jeeezu jaka żenada. A najgorsze i tak komentarze ( _). Są ludzie, którzy uważają, że Cejrowski tutaj dobrze wypadł.
  • Odpowiedz
Mocno irytujące jest słuchanie kogoś kto nigdy się nie myli i na wszystko ma odpowiedź ;) Trochę w sumie jak dyskusja z księdzem o biblii. Nawet jak papież ma inne zdanie to się nie zna ¯\(ツ)/¯ Zakuty łeb?
  • Odpowiedz
@Kruk_98 cajrowski case brauna

Talen medialny, umie zaciekawić, jakoś tam błyskotliwy jest, te programy się naprawdę fajnie ogląda.
Tylko treść jego wypowiedzi jest nie do zaakceptowania
  • Odpowiedz
@toresh: zagadnienie ciekawe do zgłębiania dla psychologów. Moim zdaniem tacy ludzie podzielają światopogląd Cejrowskiego, jak wyżej wspomniany ultrakatolicyzm, dlatego nieważne jaki rynsztok będzie się przy okazji wylewał z jego ust, to będą przytakiwać. Smutne to bardzo, zwłaszcza, że swoim zachowaniem zaprzecza tym słynnym "katolickim wartościom"
  • Odpowiedz
@Kruk_98: Aż sobie dzisiaj obejrzałem ich stary wywiad, o którym wspomina tam Cejrowski. Jeeezu jaka żenada. A najgorsze i tak komentarze ( _). Są ludzie, którzy uważają, że Cejrowski tutaj dobrze wypadł.


@Yahoo_: jeden z najbardziej kompromitujących dla WC występów telewizyjnych. Co prawda Hołownia dopuścił się kilku ad personam, bo wypowiedział się m.in. o wykształceniu Cejrowskiego, ale w gruncie rzeczy go ślicznie sprowadził do parteru.

@Kruk_98 tak
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: ja też, ale teraz jak słuchałem wyrywkowo to Cejrowski jawi się jako autystyk z rozdwojeniem jaźni. Hołownia się go pyta odnosząc się do jego słów, a on zachowuje się jakby nie wiedział o co chodzi.

@Kruk_98 tutaj Cejrowski całkowicie przekroczył granicę żenady. Jechanie Hołowni, bo spytał się czy trumna wygodna jako odpowiedź na swój (Cejrowskiego) żart to już wyższy poziom złej woli. Brzydzę się takimi ludźmi.
  • Odpowiedz
@Kruk_98: Bez kitu chłop nie miał już argumentów to zaczał się śmieć na cały głos przez 5 minut i myślał że tym wygra dyskusje. Jak dla mnie tylko pokazał jak kompletnie jest odrealniony.
  • Odpowiedz