Wpis z mikrobloga

Matka wszechedycji to

  • Mama Agaty z 3 6.3% (24)
  • Mama Asi z 4 0.8% (3)
  • Mama Łukasza z 4 (od Thermomixa) 5.8% (22)
  • Mama Adama z 7 (Okudżawa) 22.1% (84)
  • Mama Marka 45.0% (171)
  • mamarysia 20.0% (76)

Oddanych głosów: 380

  • 25
  • Odpowiedz
Mama Marka jest świeżak, stąd prowadzi. O innych trochę zapomnieliśmy, ale mój głos na mamarysia, bo szlugi i browarek na szlaku górskim to chyba tylko Grzesiowi z Siedlec z wcześniejszych edycji pasowałby. A jego celem była fajna wycieczka poza Polską i kopulacja, wiec jej też nie przepuściłby, bo mu wiele do szczęścia nie było potrzebne;)
  • Odpowiedz
@agaaa_: ja przyznam, że mamy Agaty i mamy Asi zupełnie nie pamiętam, więc w moim odbiorze musiały być całkowicie bezbarwne, być może też nie ukazywano ich dostatecznie często. Możesz przypomnieć, co odwalały? W ankiecie wahałam się między mamą Łukasza i mamą Marka głównie z tego powodu, że mama Łukasza realnie rozwaliła synkowi małżeństwo, w którym pojawił się już bombelek, a mama Marka jeszcze tego nie dokonała. Niemniej same zachowania mamy Marka
  • Odpowiedz
@Inch7allah: No właśnie. Jak jest matką to znaczy, że już nie ma prawa do żadnych przyjemności? Przy dziecku nie piła, w mieszkaniu nie paliła, starała się jak najlepiej samodzielnie wychowywać syna. Poza tym to serio było piwo zero, nawet w ciąży takie piłam, ale ja to już jestem turbo pato ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@agaaa_: szczerze to w tych próbkach nie widzę nic bardzo toksycznego. Babka nie chciała brać udziału w nagraniach i spędzać świąt przed kamerami plus ogólnie miała negatywny stosunek do tego eksperymentu, a przecież większość tutaj na tagu dziwi się, czemu ludzie biorą udział w tym "eksperymencie" (też się w tę grupę wliczam). Niektóre rodziny w ogóle nie zgodziły się na udział w nagraniach, co też by mogło świadczyć o tym, że
  • Odpowiedz
@ksanthippe: mam takie przebłyski, że mama Asi była turbo toksyczna i przez nią Asia miała bardzo niskie poczucie własnej wartości, źle czuła się z tym, że postąpiła wbrew matce i wzięła ślub w ciemno. W czasie podróży poślubnej dużo przez to płakała.
  • Odpowiedz
  • 8
@ksanthippe: no nie wiem, dla mnie obrażanie się że córka przyjechala z mężem na świeta a nie sama było mega dziwne. Kolejna nieszczęśliwa kobieta przelewająca swoje żale na dziecko. Mama Asi z tego co pamiętam powiedziała jej że nie jest już jej córką
  • Odpowiedz
@ksanthippe stara Łukasza #!$%@?ła jego małżeństwo? Coś więcej na ten temat? Mi to się wydawało że się rozwiedli bo się nie dogadywali po prostu i #!$%@?ły się tam jakieś kłótnie grube miedzy nimi ale bez udziału starej...?
  • Odpowiedz
@korni007: stara Łukasza postanowiła zostać celebrytką. Na pewno żaliła się na Insta, że razem z synem chcieli odwiedzić wnuka, który mieszka z matką na drugim końcu Polski. Na miejscu pocałowali klamkę. Twierdziła, że synowa zrobiła to po złości, a jak tam jest to tylko młodzi wiedzą, matka nie powinna się wypowiadać. Wiadomo, że synowa to zazwyczaj obca baba i to wszystko jej wina.
  • Odpowiedz