Wpis z mikrobloga

Książka autorek biografii Ferdynanda Porsche, którą niedawno tu anonsowalem.

Ten od Adidasa chyba zwyciezył? Jak tam z obrotami u nich? Wizerunkowo Puma to raczej średnio się kojarzy? Czy nie?

Screen z aplikacji Book Beat (należącej do szwedzkiego koncernu prasowego Bonnier wydającego w Polsce dziennik „Puls Biznesu”, która do Świąt mam za darmo, a jeszcze jest jakaś promocja że na 70 dni aż, ale już nie chciało mi się rejestrować na nowo. Mam tu trochę już pobranych, część zaczętych, pozaznaczanych. Jak się skończy to się zobaczy.

#ksiazki #literatura #audiobooki #adidas #puma #rodzina #buty #dres #niemcy #szwecja #przedsiebiorczosc #todzenstwo #bracia #ebook #bookbeat #dassler
Poludnik20 - Książka autorek biografii Ferdynanda Porsche, którą niedawno tu anonsowa...

źródło: Screenshot_20231115-144051

Pobierz
  • 5
@Poludnik20: nie no kartę tam trzeba dodać, jako że Bonnier to jest duża, profesjonalna firma to na pewno jest to tam tak zorganizowane, że tej samej karty drugi raz już nie mogę, a ta mi się kończy pod koniec miesiąca, więc nie ma ryzyka niekontrolowanego wycieku pieniędzy przez te subskrybcje. Jeśli dodam nowa to będę musiał pamiętać. Mam Revoult, ale nie zakładałem tam tych wirtualnych, boję się że mi cos tam
@Poludnik20: no mi wychodzi na to, że pokłócili się w trakcie wojny. Ostatniej światowej. Tego od Pumy trochę ocieplają w tej książce więc narracja jest chyba w tym kierunku, że jednen był bardziej , za Hitlerem drugi mniej. Ten od Pumy został zesłany do ...Tuszyna pod Łodzią podczas wojny. Miał żal do brata, że nie chciał użyć swoich wplywów by go stamtąd zabrano do domu. Ostatecznie sam uciekł, ale tuż
@Poludnik20: Nike od kiedy wystartował w latach 60, od razu staje się większe, ale to tez nie jest Niemców wina. USA to olbrzymi duży rynek, ze sprzyjająca kulturą masową więc na świat wychodzą już jako prężna firma, korporacja właściwe. No i generalnie buty Nike są lepsze i zwykle nie droższe od Adidasa.