Wpis z mikrobloga

@let_it_be: tylko że w Interpolowym liście gończym jest napisane że brał udział w śmiertelnym wypadku co NIE MUSI być karane u arabów a co za tym idzie NIE MUSZĄ go wydawać władzom Polski nie stety. Gdyby w liście wisiało że jest poszukiwany za morderstwo to by wydali od razu. A tak to będzie grał na zwłokę
W lusterka też trzeba patrzęc zanim wykona się manewr wyprzedzania


@Notes: Jest też to żeby wykonać manewr wyprzedzania trzeba się zawczasu znaleźć na pasie(w tym wypadku środkowym), a nie zmieniać go w ostatniej chwili, upewnić się, że pas na który chcemy wjechać jest wolny i auto poprzedzające nie rozpoczęło manewru. A tak nie było

mam prawie 20 lat i odkąd pamiętam uczono mnie


@Notes: To może pora na powtórkę bo
@Notes: w przepisach jest też wyraźnie napisane, że nie można jeździć powyżej 140 na autostradzie. Kiedy mówisz, że gdyby kierowca KIA nie jechał lewym pasem, to by do tragedii nie doszło, ja mogę powiedzieć, że gdyby kierowca BMW nie jechał prawie 300 na godzinę, to też by do tragedii nie doszło. Więc nawet trzymając się twojej niezbyt spójnej logiki - obaj popełnili błąd.

PRZY CZYM - kierowca BMW popełnił większy, bo
nie poniósł żadnej odpowiedzialności


@RenkaRenkeMyje: Ty weź zdefiniuj słowo "żadnej". Bo już nie wiem jak traktować siedzenie w pierdlu w Dubaju, które słyną z dość odbiegających od zachodnich standardów traktowania osadzonych. Normalnie wakacje.
NIE MUSI być karane u arabów a co za tym idzie NIE MUSZĄ go wydawać władzom Polski


@AlvaroDonMariano: Akurat w dziedzinie co jest karalne u arabów, to jakby go potraktowali ich lokalnym prawem, to ma przesrane w tej sytuacji. Jak gościu nie wypłaci odpowiedniej sumy zadośćuczynienia, która zadowoli rodzinę, to ma stryczek, nie liczy się czy było zamierzone, czy nie.
@Notes: Co ty #!$%@? za jakieś idiotyzmy i jeszcze ściemnia, że ma prawko 20 lat jak ty sam najprawdopodobniej nawet 20 lat nie masz co zdradzają pewne szczególiki profilu w pewnych specyficznych zwrotach dla porównawczej formy wypowiedzi.

Podsumowując, ustawa Prawo o ruchu drogowym nigdzie wprost nie nakazuje jazdy prawym pasem ruchu, a jedynie mówi o obowiązku jazdy możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Co jeszcze ważniejsze, ani ta ustawa, ani inne przepisy
@Notes: masz racje, lewy pas służy TYLKO do wyprzedzania, co nie zmienia faktu że gość jest mordercą i resztę życia powinien spędzić w więzieniu a najlepiej w łagru pracować na rzecz ofiar wypadków i ich rodzin
@Notes chłopie zastanów się kilka razy. Bo to tak absurdalne że można by wymyśleć historyjkę z napadem na bank po godzinach pracy banku i zabiciem pracownika banku i przerzuceniu na niego odpowiedzialności bo nie powinien być w pracy po godzinach. Miałeś kiedyś okazję kiedyś wskoczyć na lewy jak ktoś jedzie 300?? Prawdopodobnie nie a to czemu bo takiego człowieka nawet nie widać w lusterku zbytnio. Ja parę razy widziałem co takie auta
@LegoBatmanRules Człowieku, albo inaczej.... ignorancie głupi. Gdyby taki sam wypadek wydarzył by się w Niemczech (gdzie przypominam, na niektórych odcinkach autostrad nie ma limitów prędkości. Piszę na niektórych ponieważ coraz częściej pojawiają się znaki ograniczenia do 130 km/h). To po pierwsze: Taki Majtczak (jeśli policja by ustaliła że zapier%€#ł powyżej 130 km/h) został by na miejscu uznany winnym wypadku. I nieważne było by w co walnął... mógłby walnąć w barierki, inne auto,
@WindomEarle umiesz trochę niemiecki? Jeśli tak to poczytaj dokładnie i co chodzi z przekraczaniem prędkości (nawet jak nie ma ograniczeń)
No bo jak nie ma ograniczenia to przecież nie przekraczasz dozwolonej prędkości więc czemu miałbyś być winny.
No ale w Niemczech nawet jak nie ma ograniczenia i #!$%@? ponad zalecane 130kmh i dojdzie do wypadku z winy kogoś innego to z racji nie dostosowania się do zalecanej prędkości lub jeśli było ograniczenie
@Notes Pierd%€# jak potłuczony, a niemieckie autostrady widziałeś tylko na mapie. Piszę Ci jaka jest praktyka sądów w Niemczech i policji przy wypadkach gdzie prędkość zostaje przekroczona POWYŻEJ ZALECANEJ. A Ty dalej brniesz w głupotę... jedź do Niemiec jebnij w coś przekraczając zalecaną prędkość powyżej 130 km/h i przekonaj się jaka jest praktyka.
Jak nie było internetu tylko matka wiedziała że jesteś głupi... teraz tylko cały internet ( ͡° ʖ̯