Wpis z mikrobloga

Zawsze marzyłem o domku nad rzeką/przy lesie/nadjeziorem na parszywa starość więc jak miałbym poznać jakąś p0lke to taka która pomoże mi spełnić marzenia = będzie miała jakąkolwiek zdolność kredytową. Freelancerkom, artystycznym lekkoduchom, kobietom wyzwolonym od pracy, patusiarom dziękuję i mówię j3bcie się!
#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #takaprawda #zwiazki #p0lka
  • 9
@John_Clin: czy nie lepiej poszukać jakieś starszej pani która ma domek nad jeziorkiem, ożenić się z nią i objąć spadek po niej?
oczywiście mowa tu o paniach 80+ żeby nie czekać zbyt długo (ale piszesz że domek potrzebujesz dopiero na starość, to też możesz wziąć pod uwagę już od 70+)
@John_Clin wiesz jaki jest problem z domkiem przy lesie? Od września do listopada przy płocie łażą Ci grzybiarze, a że oczywistym jest, że duże okna wystawione są na las = zero prywatności :) Poza tym drobnym mankamentem polecam taką miejscówkę ;)
@John_Clin: Czyli bez kobiety nic nie znaczysz i nie potrafisz spełniać marzeń? Nie masz żadnych aspiracji i celów w życiu? Czyżby tylko obecność c!py u boku mogła sprawić, że zaczniesz normalnie funkcjonować w społeczeństwie? Tym się właśnie różni Chad od beciaka - Chad sobie radzi bez względu na okoliczności a beciak potrzebuje drugiej osoby, żeby go ciągnęła do góry. Na to niestety nie liczcie, teraz kobiety myślą o sobie a nie
@John_Clin: ziomek, ja mam tak, że mieszkam przy rzece i powiem Ci Mordko że masz mocno popsuty obraz takiej sytuacji. Po pierwsze nie mogę budować niczego w odległości 20m od koryta rzeki bo obszar chroniony, dwa skraj rzeki co roku porasta jeżynami I muszę jeden weekend w roku oświecić na wytępienie tego. Po trzecie wszyscy znajomi z miasta jak przyjeżdżają do mnie to karaka się w stylu "łoo, ale faaajnie, tak