Wpis z mikrobloga

@raizo16: Pamiętam czasy wywiadwódki i kiedy tajger stawał się rozpoznawalny 2013-2015. Robił całkiem śmieszne filmiki jak ten z wpisu, był pozytywnie nastawionym do ludzi typem i nawet ze 3 razy piwko na piotrkowskiej i wschodniej się z nim wypiło. Teraz kim jest? Od spotkania jego durnego łba z krawężnikiem jest zapatrzonym w siebie mitomanem, który nie ma żadnych znajomych. Odkąd ordynarnie nie pije na wizji (bo poza wizją się harnasiuje na
Od spotkania jego durnego łba z krawężnikiem jest zapatrzonym w siebie mitomanem


@Silklash: Ja nie wiem co wy macie z tym krawężnikiem, przecież nie ma to żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wystarczy obejrzeć jeden film z początków kariery aby wiedzieć że jest mitomanem zapatrzonym w siebie - "mam większe prawa niż Wy bo jestem hakerem!".
@plazut: to było jak faflunił się do kamerki zanim miał fejm, potem wyszedł do ludzi i był totalnie inny między 2013, a 2015. Następnie znowu wrócił do kamerki i się fafluni do innych, tyle że teraz jest obsrany #!$%@?.
@Silklash: Raczej to ludzie przyszli do niego wyciągając go z domu, najpierw Kobra, potem Wuwunio z ekipą w latach 2014-2016. Krawężnik był w 2015 więc nie może być jakąś datą graniczną. Ogólnie degradacja Melina to proces długotrwały, a nie skutek jednego uderzenia. Ale to na prawdę długi temat...