Wpis z mikrobloga

Czy ktoś tutaj zamawiał kiedyś efekty ze stroniki efekty-diy? Zastanawiam się, czy jest jakaś wyczuwalna różnica jeśli chodzi o zestawy jakie są dostępne. Czy elementy zawarte w zestawie ULTRA spowodują, że pedał będzie brzmiał/działał lepiej?
Kilka lat temu złożyłem z tej stronki delay i bramkę szumów, ale z tego co pamiętam, to brałem kit ULTRA (ogólnie, to kojarzy mi się, że kiedyś były oferowane 3 warianty zestawów, ale może mi się coś pomyliło), także jestem ciekaw, czy ktoś z was ma jakieś porównanie.
#gitara #gitaraelektryczna #efekty #pedalboard #elektronika #elektronikadiy #majsterkowanie
wojdeng - Czy ktoś tutaj zamawiał kiedyś efekty ze stroniki efekty-diy? Zastanawiam s...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-16 102244

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@wojdeng

Czy elementy zawarte w zestawie ULTRA spowodują, że pedał będzie brzmiał/działał lepiej?


Nie ma żadnej gwarancji, że markowe elektrolity (bo to jest chyba jedyna różnica między tymi zestawami, jeżeli chodzi o sam układ) sprawią, że pedał będzie brzmiał "lepiej", może być nawet odwrotnie. Ale powinien za to działać lepiej, bo w ultra masz lepszej jakości gniazda, fs i poty, więc znacznie mniejsze prawdopodobieństwo, że zaczną trzeszczeć, strzelać, a poty będą miały
  • Odpowiedz