Wpis z mikrobloga

@BrianEno: Jeśli chcesz same inspiracje to wejdź sobie na pinteresta i poszukaj jaki styl cię mniej więcej interesuje (streetwear, klasyka, awangarda) i tam będą gotowe fity, z których możesz sobie zacząć kompletować szafę. Same cichy najlepiej kupować na vinted i w lumpeksach, przynajmniej jeśli zależy ci na niskiej cenie. Do tego są sieciówki, które obecnie są jednak dość drogie, no i sklepy premium.

Te reservetowe to taka moda dla typowego Maćka
  • Odpowiedz
ale właśnie szukam czegoś innego. Te reservetowe to taka moda dla typowego Maćka : (


@BrianEno: Mam jedno podstawowe pytanie ziomek, jak chcesz wyjść niby z tego przegrywu nieszczęsnego dalej prezentując taką postawę? Tego typu kurtka to jeden z klasyków męskiej mody który sprzedaje praktycznie każda marka w sezonie zimowym co roku. Droższe logo nie pozwoli ci wyjść z przegrywu ponieważ to właśnie jest myślenie przegrywa.
  • Odpowiedz
Znacie jakieś strony z których można podpatrzeć jakieś fity, szukam raczej cos casualowego na codzien. Szukałem na reddicie i pinterest ale nic ciekawego nie znalazłem XD


@BrianEno: Szczerze, przynajmniej moim zdaniem pinterest jest przereklamowany a inspiracje do ubioru możesz znaleźć tak naprawdę wszędzie a największym kranem z pomysłami zawsze jest twoja głowa. Ale jeśli już pytasz to na przykład YouTube
  • Odpowiedz
Największy problem jest jak ubrać się na jesień/zime XD


@BrianEno: Szczerze, to akurat jest bardzo łatwe ponieważ praktycznie co roku modna jest dokładnie ta sama paleta kolorów oraz te same rzeczy.
  • Odpowiedz