Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie no co się dzisiaj dowiedziałem to muszę się komuś wygadać.
No więc okazało się, że moja szefowa żyje w "związku poliamorycznym".
Spotyka się z dwoma mężczyznami, przy czym każdy z nich ma jeszcze jedną kobietę inną niż ona. Czyli mamy tu pięciokąt w składzie 2 mężczyzn + 3 kobiety. I to nie jest tajemnica dla nikogo w związku, każdy rzekomo wie jak wygląda sytuacja.
Do tej pory zawsze myślałem że takie rzeczy mają miejsce tylko w jakimś USA albo innym "postępowym" kraju. A tu proszę, na naszym polskim podwórku takie cuda. Nie wiem jak Ci faceci wyglądają ale muszą być niezłe Czady skoro panie zgadzają się nimi dzielić. A szefowa też jakoś specjalna milf nie jest - wygląda dokładnie tak jak sobie wyobrażacie kogoś o kim wiecie że jest 36- letnią babką zza biurka. Nie zdradzono mi szczegółów takich jak to jak wygląda tam seks, ale wole nawet o to nie pytać bo to chyba mocno nieprzyzwoite (w sensie że pytanie).

Dziwnie się dzisiaj dzieje z tym światem... Mam tylko nadzieje że coś takiego nie ma się przyjąć jako przyszły model rodziny bo już teraz mamy deficyt kobiet, a w takim układzie jest średnio więcej niż 1 kobieta na 1 mężczyzne co jeszcze bardziej pogarsza statystykę.

#zwiazki #poznan #seks #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #chad #p0lka #poliamoria #poligamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
już teraz mamy deficyt kobiet


@mirko_anonim: chyba w Polsce powiatowej....

jest średnio więcej niż 1 kobieta na 1 mężczyzne


@mirko_anonim: są ludzie którzy mają wielu partnerów, są tacy którzy mają jednego, są tacy którzy nie mają wcale.
@mirko_anonim: bycie dewiantem > pasjonowanie się życiem osób trzecich

a jeśli to dla ciebie dewiacja to też grubo xD a pewnie w głębi duszy zazdrościsz

i tak jak napisał kolega @programista15cm nikt z nas nie wziął ich pod obronę, tylko wykazujemy, że prawdziwą patolą jest pisanie anonimowych wyznań o prywatnym życiu jakiejś randomki.
@mroznykasztan: i ta przewaga kobiet na 36 mln ile wynosi? 1%? 2? To coś zmienia? Myślisz że dlatego tylu facetów nie ma partnerki? No więc mylisz się. Są faceci którzy mają wiele partnerek. Są też kobiety które mają wielu partnerów.