Wpis z mikrobloga

@lewyx pfffff żarty
Sobie robisz. Agata czy Brw to gówno jakich mało. Nie mówię już o składaniu ich mebli a zajmuje sie tym. Jakość tak samo gowniana. Styl agaty to styl dla starych moherów. Jak w latach 90(nie mylić z klasyka). Ikea bije inne na głowę tylko weź pod uwagę że w ikei są budżetowe meble ale też dobre, tylko trzeba zapłacić więcej.
@telemach20 No jest pośrednikiem w 90% polskich producentów którzy robią wg swoich norm jakościowych. Ikea ma pewnien standard który się nie zmienia. Chociaż też produkcie są w Polsce. To jak otwierasz paczkę z Ikei to masz czysto ładnie instrukcja opisane co i jak. W Agacie masz misz masz bez instrukcji i nieintuicyjne elementy które da się zamontować na wiele sposobów (niepoprawnych) Jelsi komoda składa się np z 3 paczek to w jednej
@lewyx: Agata to porażka. W Krakowie zawsze kolejki do kasy. Później kolejka żeby transport ogarnąć. Na meble też się długo czeka. A jak już są to porażka skręcić to. Wolę Ikea. :-)
w ikei są budżetowe meble ale też dobre, tylko trzeba zapłacić więcej.


@stanley88: dobre to znaczy jakie xD? Tam największy prestiż jest wtedy, kiedy mebel jest wykonany z SOSNY xD. Daj jakąś linię, która według ciebie niesie znamiona "lepszej".

Ikea ma pewnien standard który się nie zmienia


@stanley88: No ja nie wiem czy się tak nie zmienia, dokupiłem raz regał Billy po latach i był dobre 30% lżejszy od poprzedniego,
dobre to znaczy jakie xD? Tam największy prestiż jest wtedy, kiedy mebel jest wykonany z SOSNY xD. Daj jakąś linię, która według ciebie niesie znamiona "lepszej".


@Iskaryota: Jak mebel stoi, jest wytrzymały, ładny i wygodny do składania to nikogo nie obchodzi "szlachetność" materiału.
Taka AgataMeble bije na glowe.


@lewyx: Piłeś, nie pisz xD Agata to szpetne meble, tragiczne do składania a do tego drogo. Sklep który zatrzymał się w latach 2000.
@lewyx: plus ikei, coś ci nie pasuje możesz bez problemu oddać, nawet złożone przyjmą bez problemu. Najwyżej w takim przypadku zamiast kasy dadzą bon na inny zakup.
nikogo nie obchodzi "szlachetność" materiału.


@L3gion: mów za siebie xD. Kiedy nie meblujesz mieszkania w które masz w zasadzie wy*ebane to liczy się też materiał i jego faktura. To trochę jakbyś mówił, że ludzie nie patrzą na marki samochodu, ważne by jeździł i miał 4 koła, dobrze wiesz, że tak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tandetę idzie wyczuć z daleka i można nią oszpecić nawet najładniejszy
Taka AgataMeble bije na glowe.


@lewyx: ty widziałeś meble z tego sklepu na żywo?

Bo ja widziałem ostatnio jedną z ich kuchni złozonych dopiero co u znajomego w mieszkaniu. Wyglądało jak coś co na OLX mógłbyś znaleźć w kategori 'oddam za darmo\