Wpis z mikrobloga

Ludzie w:
2011 - Kiedy Bitcoin wzrósł do $20
"To jakiś wirtualny gównowarty pieniądz zaraz moda przejdzie"
2013 - Kiedy Bitcoin osiągnął ponad $1000
"To tylko chwilowe zaraz ludzie o tym zapomną i nikt nie będzie o tym pamiętał"
Koniec 2017 - Kiedy Bitcoin osiągnął prawie $20 000
"To tylko głupia moda i sztuczne nakręcanie, ci co mieli na tym zarobić to już zarobili"
2021 - Kiedy Bitcoin osiągnął ponad $60 000
"To już koniec, ci co mieli zarobić to zarobili, teraz to już ludzie będą tylko tracić"
Ciekawe co będą mówić ludzie pomiędzy 2024-2028 Kiedy Bitcoin Będzie kosztował ponad $100 000

W temacie krypto siedzę od końca 2015 roku, w 2016 roku zakupiłem pierwsze kryptowaluty, sporą część posiadam do dnia dzisiejszego, dużo tego co zakupiłem w 2016, spieniężyłem w 2021, kupiłem akcje i lepsze mieszkanie, zakupiłem również krypto w grudniu tego roku i kilka razy mniejsze ilości w latach 2017-2022, więc w temacie siedzę już długo i wiem całkiem sporo.

#kryptowaluty #gielda #heheszki
Pobierz wielkifanrapu - Ludzie w:
2011 - Kiedy Bitcoin wzrósł do $20 
"To jakiś wirtualny gów...
źródło: d3eb57fda8c7687e1537a0355b9cdd6f
  • 11
@wersalski_kasztaniQ: Nie sprzedałem nawet połowy tego co posiadałem, na swoim mieszkaniu teraz zarabiam pieniądze bo w nim nie mieszkam od lipca tylko jest na wynajem, na akcjach jestem też na chwile obecną mocno na plus, mam też jakieś pieniądze z dywidendy, a z krypto bym nie miał stałego dochodu. Więc co ci się nie podoba?
@wielkifanrapu: Wzrósł do 60k, bo Korea Płn obchodziła przez btc sankcje, a Chiny budowały ogromne koparki podpięte do elektrowni węglowych, byle im pomóc. Spadło do 15k kiedy Chiny zbanowały krypto i bez działania Xi nie wróci do 60k. Nikt nie wie jaki ruch planują Chiny, a w inwestycjach nie ma żadnych pewniaków.

Łukaszenka ze 2 lata temu napomknął, że chce stawiać koparki podpięte pod elektrownie atomowe - jeśli tak zrobi, to
Kolego, w którym miejscu napisałem coś nie tak? Na początku albo przeczytaj dokładnie wpis


przypadkowo przeczytałem tylko to jedno zdanie

zakupiłem również krypto w grudniu tego roku


@wielkifanrapu: w tym roku doszlismy dopiero do listopada

reszta wpisu pewnie też jest bez sensu.