Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow na 16 listopada

Wersja bez grafiki w komentarzu na FB tutaj
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow na 16 listopada

Wersja bez grafiki w komentarz...

źródło: Garść Newsów na 16.11

Pobierz

News dnia to...

  • Nowy samolot bezzałogowy na bazie Polskiego 7.6% (81)
  • 72 mecze i wreszcie zdobyty punkt 21.7% (233)
  • Na Islandii czekają na wybuch, co zmiecie miasto 13.2% (142)
  • Biegaczka przejechała część trasy samochodem 19.7% (211)
  • Nowe radiowozy dla policji 6.0% (64)
  • Wyszedł z aresztu, bo został europarlamentarzystą 31.8% (341)

Oddanych głosów: 1072

  • 22
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1
@sidneypl: O tym piszą wszędzie od kilku dni, a wczoraj znów coś się ruszyło. Naukowcy przewidują, że taka aktywność może trwać nawet dekady... Także do przeczytania za lata ;).

Były głosowania nad różnymi wersjami, zresztą są do odnalezienia na wykopie pod innymi tagami. W przypadku tego, to co Ty widzisz "okropnie" przegłosowywane było, jako "tak ma zostać, nie słuchaj marud" ;)
@urarthone: "Rejestratory z miernikami prędkości"
Czyżby po tylu latach wreszcie nastąpił cud i maszyna będzie potrafiła sprostać temu zadaniu, czyli zmierzyć prędkość auta i różnicę w odległości pojazdu "mierzonego" w zadanym czasie?
Przecież nic nie może się równać z policyjnym psem za kółkiem, z radarem w oczach i próbkującym 1000x na sekundę pedał gazu, oraz drugim psem z kamerką na 32-krotnym zoomie, którzy wespół w zespół stwierdzają, że jechali za pojazdem
@tellet: mnie to bardziej ciekawi czemu do takiego programu trzeba było 90% dofinansowania z UE żeby go zrealizować jak sobie rząd lekką ręką rozpieprza setki milionów na pikniki, miesięcznice i kupuje sprzęt wojskowy za setki miliardów. To jest jakieś nienormalne.

I ciekaw jestem czy prawo już dogoniło ten sprzęt. Czy dalej z niego mandatów nie można wystawiać.
@urarthone: w końcu jakiś konkretny skrót z tym aresztem, gdzie można wyciągnąć wnioski z tych dwóch zdań, jeżeli ktoś ma inteligencję wyższą od szympansa, że gdy ktoś siedzi w areszcie od ponad pół roku, szczególnie w sprawie politycznej, to jednak coś jest na rzeczy że jeszcze nie jest wsadzony do więzienia tylko "legalnie" przetrzymywany w areszcie.

A nie krzyki że politycy wyciągnęli z więzienia i zrobili posłem przestępcę.