Wpis z mikrobloga

@PlatynowyJezyk: Moja historia nie jest tak hardkorowa, ale dla mnie zabawna (z perspektywy czasu).
Zaczynam po mału budzić się z dość mocnego snu. Wiecie taka faza, że po mału wraca świadomość, ale ciągle jeszcze o czymś śnię. Przebudziłem się na tyle, żeby stwierdzić, że w kichach uwiera mnie balon, więc wyrzuciłem siebie ten balast. Ale nie tylko poluzowując zwieracze, ale jeszcze docisnąłem wyrzycając srogiego pierda.
Ta czynność rozbudziłamnie do tego stopnia,
@berecik: Może nie mocno w temacie, ale ślad po takim babolu jakiś czas był w samochodzie znajomych na desce rozdzielczej. Kierowca wiedział, że kichnie, ale była taka sytuacja na drodze, że nie mógł oderwać rąk od kierownicy :P
jakim trzeba być #!$%@? żeby się jarać śmierdzącymi gaciami


@Miecz12: to dosłownie ta sama zasada działania i te same powody jak to że wzrokowe doznania pobudzają ludzi seksualnie. Ludzie to zwierzęta a zwierzęta używają zmysłów do komunikacji i ze światem zewnętrznym xd
Jesteś dalej z ta laską od gaci w pociagu?

@Miecz12: Nie, na sczęście xD Minęło zresztą od tego 12 lat. Pewnego dnia dowiedziałem się, że jest jednocześnie w związki z kimś innym, byliśmy wtedy pijani gdy się dowiedziałem, poleciał pożegnalny hejtfak z melem na twarz w momencie dochodzenia i po tym ją pożegnałem.
Miesiąc później dowiedziałem się, że jest w ciąży i modliłem się by nie wygrać tej edycji jednego z