Wpis z mikrobloga

W związku z popsuciem coli, pepsi i innych napojów mam pytanie do osób uzywajacych #sodastream czy te syropy mają smak jak napoje dawniej i można się napić normalnej coli a nie takiej 15kcal smakujacej jak gunwo, czy są tak samo niedobre?
  • 18
  • Odpowiedz
@Shyvana: ja mimo ze pije sporo napojow gazowanych to tych syropow nawet nie zuzylem w calosci tylko #!$%@? po uplywie terminu waznosci. Dla mnie są obrzydliwe, jak napój z disposera w kfc tylko w złej proporcji. Próbowałem kombinować z ilością syropu i za kazdym razem wychodziło niedobre.
Aczkolwiek ja nie odczułem, żeby napoje w sklepach się pogorszyly, pije glownie cole zero i sprite zero, raz od wielkiego dzwonu fante. Ale same
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sinti one miały wcześniej w standardzie ok. 45kcal/100ml, teraz je odchudzili do ok. 20 kcal, dodali sztuczne słodziki i smakują gorzej niż wersje 0/light
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Sinti nie wiem, nie mam pojęcia szczerze mówiąc. Może jakieś fit trendy, może coś unijnego. Jak byłam w UK w 1 połowie roku to tam było to samo, nie dało się tego pić.
Efekt taki ze zupełnie przestałam kupowac colke ale mnie to #!$%@? bo czasem mam ochotę sobie wypić szklankę do kolacji. Czasami jeszcze trafiają się stare normalne ostatnie partie w puszkach, ale trzeba patrzeć na kalorie no i coraz mniej
  • Odpowiedz
@Shyvana: Jako osoba, która piła colę w poj**anych ilościach powiem tak, kupiłem sodastream, kupiłem syrop Cola od Sodastream (ten czerwony, do dorwania za 19 zł na Allegro) i smakuje mi lepiej niż butelkowana XD

Zamawiam po 12 szt takich syropów i starcza mi na miesiąc-dwa. Zwykła Cola mi gorzej smakuje. Ten niebieski Pepsi jest gorszy w smaku jak dla mnie.

Dla porównania, normalnie piłem z 1,5-2 litry coli dziennie, ot uzależnienie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reezu o, to w końcu ktoś komu smakuje. Chyba kupię jeden ten syrop na próbę i się przekonam. Moja mame ma tego soda streama to przetestujemy. Proporcje dajesz tego syropu jak z instrukcji czy jakoś inaczej?
  • Odpowiedz
@Shyvana: Początkowo dawałem 3/4 nakrętki, teraz piję na 1/2 nakrętki, tam masz takie linie. Jeden syrop mi się kończył to dałem całą nakrętkę na chama, smakuje za słodko, ale to nie problem dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i masz 10,7g cukru na 250ml, tyle w starej coli było ale na 100ml, ale nadal, słodziutkie
  • Odpowiedz