Wpis z mikrobloga

Pies #!$%@?ł Dpd ( ͡° ʖ̯ ͡°) co za gowniana firma, czekałem na paczkę która miała dotrzeć dzisiaj. Musiałem jechać do pracy, więc przekierowałem paczkę do punktu pickup z listy. Patrzę na tracking i paczka wraca do nadawcy XD oczywiście na infolinię się nie dodzwonisz bo odbiera #!$%@? bot. Okazało się że dany punkt już nie istnieje, więc paczka wraca do nadawcy. Zamiast się skontaktować, zawieźć do najbliższego punktu, muszę czekać aż wróci do nadawcy i wyślę mi ją znowu. Unikajcie tego gowna, co za #!$%@? syf #zalesie #dpd
  • 5
@demfide: A weź mi nawet nie mów.

W zeszłym roku próbowałem wysłać przesyłkę za granicę, podany adres to była skrytka pocztowa. W punkcie DPD przyjęli mi przesyłkę, babka przy mnie wbijała adres do systemu, skasowali bodajże 70 zł. Po jakimś czasie przesyłka wróciła do mnie. Idę spytać o co chodzi, a oni do mnie że nie wysyłają na skrytki pocztowe. Noż kurde, to mogli mi chyba powiedzieć przy wysyłaniu, jak babka
@NaChMiNick: Nie mam pretensji, że nie wysyłają na skrytki pocztowe. Nie wiedziałem jak to działa, ale ok, nie wysyłają - spoko. Może jestem jakiś nieogarnięty, ale po prostu nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z czymś takim.

Tylko dlaczego przyjęli przesyłkę i kasę za nią, skoro to najwyraźniej takie oczywiste, a babka w punkcie wklepywała ten adres i widziała, że to skrytka pocztowa?
skoro to najwyraźniej takie oczywiste, a babka w punkcie wklepywała ten adres i widziała, że to skrytka pocztowa?


@fizyk20: tam było po polsku "skrytka pocztowa"?
Kobieta w sklepie który jest punktem DPD ma pewnie jeszcze mniejsze pojęcie o wysyłkach od Ciebie.
@NaChMiNick: Jak dobrze pamiętam, to "PO Box". Raczej nie po polsku, ale mogły paść słowa "skrytka pocztowa" - ale to już nie pamiętam, to jednak dość dawno było.

Jak wróciłem pytać o co chodzi, to od razu wiedzieli że w tym problem, także ten...