Wpis z mikrobloga

@120_Dni_Sodomy: Jakość mocno spadła w ciągu 2 lat, macs'a mój Bero nie lubi, do Polski wywiozłem 10 puszek na wakacje. Leonardo sie odżywiał przez dłuższy okres, ale już się przejadł. Taki plus, że z feringi mi jedzą 3 smaki, chociaż ta puszka idzie im najgorzej, bo karma dość twarda.
@sh2dov Wiem bo sam widzialem co sie z nia stalo w ciagu 2 lat. Bero macs nie lubi, mijamjam tez nie, catzfinedood mocno srednio mu wchodzila. Najlepiej lubil feringe, animonde i od dluzszego czasu karmilem go leonardo i bardzo fajnie zmielona karma to byla, tylko 1000 tauryny za to siano, to troche malo.
@Lujdziarski Feringa faktycznie strasznie twarda w niektórych smakach i na dnie odkłada się mnóstwo smalcu, którego koty absolutnie nie chcą jeść, przez co połowa puchy idzie do #!$%@?. W ciągu kilku mcy cena Feringi poszła o jakieś 50% do góry, a jakość zanurkowała, nie wiem tylko na co zmienić żeby się nie zrujnować.
@Amishia: Znam te wszystkie markowe karmy z zooplusa, Bero jej niestety nie jadł. Ciężko w jego gust trafić¯\(ツ)/¯. Karmy przykładowo z rybą też nie ruszy, u mnie pewniaki to Feringa, Leonardo i Animonda. A Młody ma w dupie co je, ważne żeby miska pełna była xD
@Lujdziarski znam to... U nas książę jada tylko WF, czasem dziabnie Mac's, ale to max jedna puszka, bo później kole w ząbki. No i MOŻE, jak ma dobry humor, to wyliżę galaretkę z Bozity. Ja nie wiem po kim te kocie paruwy takie wybredne. W dziczy by nie mogły wybrzydzać ( ͡º ͜ʖ͡º)