Wpis z mikrobloga

@giga_jablecznik: W sumie jest to prawda. To właśnie kuce powinny się edukować w kwestii rasizmu, nierówności czy dyskryminacji.

Na wykopie spotykałem nawet takie perełki jak ludzi co twierdzili, że w USA organizacje zrzeszające potomków rdzennych Amerykanów nie mają absolutnie nic przeciwko klubom sportowym, które wykorzystują sobie nazwy ich plemion cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°). A wręcz są obrażeni na lewactwo, którzy walczą przeciwko temu xd.
Na wykopie spotykałem nawet takie perełki jak ludzi co twierdzili, że w USA organizacje zrzeszające potomków rdzennych Amerykanów nie mają absolutnie nic przeciwko klubom sportowym, które wykorzystują sobie nazwy ich plemion cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°). A wręcz są obrażeni na lewactwo, którzy walczą przeciwko temu xd.


@NonOmnisMoriar: Akurat to konkretnie to prawda. A przynajmniej jeśli chodzi o Washington Redskins. I to jest ankieta zrobiona na
@giga_jablecznik: no i mają rację. Przecieżcała ta banda, chociażby tu na wykopie, mizoginów, rasistów i innych szurów nie zadała sobie nigdy najmniejszego trudu zweryfikowania swoich poglądów, bazują na propagandowym ścieku niczym widzowie TVP i TV republika. Czemu ktos miałby mieć obowiązek udowadniania im czegokolwiek? To tak jakby od naukowców z jakimiś postulatami opartymi na ich badaniach w nieskonczoność wymagać aby w nieskończoność kolejnym baranom tłumaczyli absolutne podstawy, które można wyczytać na
@giga_jablecznik: polecam obejrzeć ten film, tu jest to zagadnienie nieźle wytłumaczone - ktoś zamiast opresyjnie i wściekle atakować świat dookoła (jak na screenie), po prostu usiadł i wyjaśnił łopatologicznie o co w tym chodzi (cóż za przypadek że porządnie zrobili to dopiero faceci XD)

Samo zagadnienie imo rzeczywiście jakiś sens ma, ale wg mnie jest wciąż zajebiscie kontrowersyjne bo nie prowadzi absolutnie do niczego i wyklucza z dialogu także osoby które
peetee - @giga_jablecznik: polecam obejrzeć ten film, tu jest to zagadnienie nieźle w...