Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
3 miesiące temu zdradziła mnie dziewczyna, była to moja pierwsza poważna relacja z kobietą, pierwszy raz uprawiałem z nią #seks , pierwszy raz się całowałem, pierwszy raz miałem osobę, którą na prawdę kochałem. Po 2 latach razem okazała się fałszywa i znalazła #bolecnaboku . Od rozstania nie było dnia, żebym o niej nie myślał, wspominał itd. Boje się, że już nikogo nie znajdę. Nie umiem za bardzo bajerować kobiet, tamtą poznałem przypadkiem przez internet. Czuje się zniszczony psychicznie tą całą sytuacją, ona fajnie spędza czas ze swoim nowym facetem, a ja tu się załamuje psychicznie i ciągle o niej myśle... Macie jakeś rady jak wreszcie się ogarnąć i zapomnieć o niej ? #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Załóż tindera i chodź na spotkania ,poświęć czas znajomym,zainwestuj w zainteresowania albo gdzieś się zapisz,pomysl nad terapią grupową lub indywidualną.
Nie zapomnisz z dnia na dzień o takim czymś.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Trzymaj się kumplu. Wiem co czujesz. Nie ma na to rady a najgorzej tłumić emocje, dobrze jest je czuć i pozwolić ciału przepracować.
No a z rad, faktycznie najlepiej zadbać o inne swoje relacje, zająć się swoimi zainteresowaniami. Bardzo dobrze robi też uprawianie sportu. No i najważniejsze, skąd pytanie, że nie poznasz następnej? : ) przecież wcale tak nie musi być, chyba, że wmówisz sobie to i zrobi się samospełniająca
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pierwsze rozstanie zawsze boli,pierwsze zakochanie jest silnym bodźcem.Czlowiek myśli,że to koniec.a jednak nie...spotkasz jeszcze niejedna kobietę.zadaj sobie pytanie czy chciałbyś być dalej z taką osobą.najlepiej usuń ja z życia,wyznacz sobie jakiś cel na którym się skupisz.spotykaj się z innymi kobietami tylko bez żadnych oczekiwań,bądź sobą jeśli ma pyknąć to pyknie.pomysl ,że ten stan minie i nie jest on na zawsze.nie koncentruj swojego życia na byciu z kimś.Zadbaj o inne swery
  • Odpowiedz