Wpis z mikrobloga

Farmienie artefaktów Furinie to istny dramat, w większości dostaję drugi set a jak już dostanę właściwy to patrząc na staty łzy same płyną po twarzy. Do tego jest ta skacząca łachudra, jakieś breakdeancy, na co to komu? Jeszcze farmię friendship więc team Furina, Mona, Baizhou i Charlotte dupy nie urywa, tylko białowłosa klepie a reszta stoi i się patrzy.
#genshinimpact
  • 13
@Pie_Man: U mnie prawie cały resin od początku 4.0 leciał tylko na domenę artefaktową i sobie z niej ubrałem w sumie znośnie fiszlówę i furinę. Ale ja to sobie przeważnie wchodziłem po 8 razy jakimś abyssowym teamem to szło szybko i przyjemnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na coś trzeba sobie ten resin codziennie przepalać. W jednej gachy co wcześniej grałem to w głównym trybie dla klanu trzeba
@Pie_Man: Ja mam dla niej top tier set, ale skipuje i nie wiem co teraz z tym zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) A sam set dropnął w ledwie kilka dni na początku 4.0, więc nawet nie farmiłem tego domaina za dużo.
@Pie_Man: Od kiedy wyszło Fontaine to kiedy miałem wolną chwilę cisnąłem ten domain, robotka od bregidensa irytująca dość, ale za to Furina już ubrana (no może ER by wypadało więcej, bo bez +1 hydro w teamie to nie ma opcji), Fischl w trakcie, Neuvillette ubrany. Wszystko ładnie siada chwilowo, a sam set przydatny bardzo
  • 0
przydatnami sub statsami jak crit, hp%, er


@Idaho59: Ja hp i er zbytnio nie potrzebuję w artach a i tak ciężko wysupłać coś jeszcze, nie mam szczęścia do tego setu. Choć patrząc po innych buildach mam Furinę mocno zrobioną.
@Pie_Man: A to chyba że, Ja pewnie ją "pasywnie" dopieszczę, czyli farmiąc przydatny set może coś wpadnie, ale obecny poziom (36k, 82,5/198, 148,6 ER) też jest zadowolający, chociaż klepsydra do wymiany całkowicie, ale mam zawsze okropnego pecha do rolek w ER, wiecznie brakuje ()