Wpis z mikrobloga

#odznaka #whocares
Konto od 16 lat i od 16 lat też nigdy nie dorobiłam się bana. Na wypok trafiłam przez siostrę, która od tamtej pory tylko lurkuje i nigdy nie założyła sobie konta ( ) poznałam kilkoro fajnych ludzi (również na żywo), zabijałam nudę mirkując, jadłam popcorn czytając afery.
Kiedyś to było - teraz tylko patostreamy, fame mma, polityka i nic więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale tak czy siak pewnie się razem zestarzejemy, więc pozdro 600 dla wszystkich i scrollujcie dalej ʕʔ
  • 10
  • Odpowiedz
@tusiatko widocznie mało się wypowiadasz, że nie dostałaś bana ;P ja miałem awatar od kilkunastu lat. Dostałem niespodziewanie perma... Dopiero teraz, po kilku latach domyśliłem się, że heheszkowa kaczka na szubienicy to może być jakoś źle odebrane. ani upomnienia, ani prośby o zmianę awatara, od razu perm.
  • Odpowiedz
  • 2
@kureci_paratko nie no dużo kiedyś się udzielałam, ale jak się wtedy nie dorobiłam, to już się nie dorobię. Teraz jestem już za stara, żeby się z kimś „bić” tutaj. Albo żeby się czymkolwiek emocjonować. Poza tym tak jak napisałam, jedyne tematy to pato i mma, nic z tego mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz
@tusiatko: banow to nie zlicze, w ciagu samego 2023 bylo kilka, ale moim najwiekszym osiagnieciem bylo dostanie perma ktory po 2 latach sie usunal ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz