Wpis z mikrobloga

Gimper twierdzi, że na polskim youtube stawki zaczynają się od 10zł za 1000 wyświetleń. Niech Gapa ma średnio 12k wyświetleń dziennie. W miesiącu to 360k wyświetleń. Weźmy to 10zł i mamy 3600zł. Doliczmy 600zł z patronajta oraz wpłaty Grażynek o których nie mamy pojęcia. I już wiadomo czemu Gapa nie pójdzie nigdy do pracy i woli sprzedać prywatność swojej rodziny.
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
mexicofan - Gimper twierdzi, że na polskim youtube stawki zaczynają się od 10zł za 10...

źródło: temp_file3813382069980565896

Pobierz
  • 16
@mexicofan: W Polsce Gapa żył na poziomie, ale musiał wysilać się, aby zarobić. Teraz, w Kambodży może ma krucho z pieniędzmi, ale nie musi się wysilać. Dlatego mimo wszystko twierdzi i zapewne wierzy w to szczerze, że żyje mu się lepiej w Kambodży → nie chodzi mu o pieniądze, tylko o to, że jego obecne zajęcia są dla niego lżejsze i przyjemniejsze niż to co robił w Polsce, żeby zarobić.
@mexicofan: Spokojnie może być więcej. Jarek pokazał kiedyś swoje zarobki i w najgorszym miesiącu z sześciu ostatnich, było >£1500, a ma porównywalne wyświetlenia z Klapkiem i obstawiam, sądząc po komentarzach, że ogląda ich podobna publika, czyli głównie emigranci (więc lepsze stawki)
@mexicofan: no, ale te widełki orientacyjnie chyba powinny dać do myślenia skoro zgodnie z wyliczeniami Tobie wychodzi minimum 3600pln co po dzisiejszym kursie daje 896$, a sociali mówi, że jego zarobki zaczynają się od ... 118$. Ten gość żyje jak karaluch, każdą monetę ogląda z obydwu stron przed wydaniem, nie sądzę żeby miał taki budżet (zakładając jeszcze donejty i inne)
@mexicofan: No ja myślę, że socialblade ma więcej źródeł niż tylko jednego "zaufanego YouTubers" i potrafi oszacować potencjalne zarobki. Poza tym jak już było wspomniane, te kilka tysięcy to jest całe gówno, bo Kambodża wcale nie jest jakaś bardzo tania. I nawet oglądając wysrywy klapka widać, że żyje jak biedak, stołuje się w najtańszej knajpie, co ma to wydaje na lokalne szczyno-piwo i nie rusza się w ogóle poza swoje miasto
  • 1
@Alexy jak dla mnie dyskusja jest jałowa, bo dane zarobkowe socialblade między 190 a 1800 baksów dosłownie nie mówi nic. Czemu w takim razie nie podeprzesz się tą wyższą kwotą? Właśnie dlatego jest to bez sensu.