Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!

Odnośnie ramp test. Jak często, i w jakim stanie wypoczęcia powinno się go robić, żeby było poprawnie?

Jestem troszkę rozczarowany, że FTP spadło mi z 294W na 211W po przejściu z klasycznego na smart trenażera (Zwift Hub) ... no i próbuję zaprzeczyć prawdzie, robiąc ramp test tydzień w tydzień, chociaż ćwiczę prawie codziennie - bo połknąłem bakcyla i zabawa jest przednia - tyle
że, nogi wydają się być jak z ołowiu. hahaha ...

#rower #szosa #heheszki #tygodnikwielkichlop #tygodnikwielkichlopedycjakolarska (tag do zablokowania jak coś)
beastofmisery - Cześć wszystkim!

Odnośnie ramp test. Jak często, i w jakim stanie wy...

źródło: final_2023_43

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@beastofmisery: Dlatego odmawiam sobie pomiaru mocy, bo jeszcze wyjdzie 250ftp, zamiast 350 i bedzie załamka jak u Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) olej te waty miras, bo każdy sprzęt pokazuje co innego xD co z tego, że mam 4,3W/kg ftp na swoim trenażerze, jak przegania mnie chłop z 3W/kg na swoim setupie xD
śmiechłem z żeli bo sam kilka kupiłem ;D
  • Odpowiedz
  • 5
@beastofmisery

Cześć wszystkim!


Odnośnie ramp test. Jak często, i w jakim stanie wypoczęcia powinno się go robić, żeby było poprawnie?


Jestem troszkę rozczarowany, że FTP spadło mi z 294W na 211W po przejściu z klasycznego na smart trenażera (Zwift Hub) ... no i próbuję zaprzeczyć prawdzie, robiąc ramp test tydzień w tydzień, chociaż ćwiczę prawie codziennie - bo połknąłem bakcyla i zabawa jest przednia - tyle

że, nogi wydają się być jak
  • Odpowiedz