Wpis z mikrobloga

#przegiolemco swoją drogą skoro już powstał dobry tag żeby zapytać. Też wam się wydaje, że takie słowo jak "pantoflarz" znikło ze słownika przeciętnego Polaka? Niektórzy mogliby odpowiedzieć, że przecież w jego miejsce wszedł "simp" ale tego używają tylko najmłodsze roczniki milenialsów, pokolenie Z i może młodsi chociaż nie wiem. Do tego nikt tego nie używa irl bo zwracanie się do siebie zwrotami z memów to dla większości z nich cringe. Jeszcze z 10 lat temu można było łatwo wyłapać miano pantofla od kolegów za zbytnie spoufalanie się różowym a teraz? Gdzie się to podziało?
  • 20
  • Odpowiedz
@Pandillero: przecież simp i pantofel to dwie różne rzeczy. No i zależy w jakim środowisku się obracasz. Dla niektórych szanowanie zdania partnerki to już nie jest żaden powód do wstydu.
  • Odpowiedz
@Pandillero: pantoflarz to chłop co po powąchaniu cipy odcina się od wszystkich znajomych, nie może wyjść na imprezę bez kobiety itp.

Simp to facet co zaspermia monitor do loch na streamach, fb i innych, więc zupełnie coś innego.
  • Odpowiedz
@Pandillero: Ja widzę to tak:

Pantoflarz - mężczyzna w stu procentach zdominowany przez swoją partnerkę, nie mający własnego zdania, konsultujący każdą swoją decyzję z kobietą i uzależniony od jej zdania.

Simp - mężczyzna, który jest "sługą" kobiet, które co prawda zna osobiście, ale z żadną z nich nie był, nie jest i nie będzie nigdy w związku, chociaż na to po cichu desperacko liczy. To gość, któremu wydaje się, że za
  • Odpowiedz
@Pandillero no nie wiem moim zdaniem zapytałeś czy pantoflarz to to samo co simp a ja to zrozumiałem czy to jest polskie określenie, moim zdaniem nie. Pantoflarz to ktoś kompletnie zdominowany w związku przez babe a simp to ktoś kto nie jest w związku a simpi a spermirz to najgorszy rodzaj simpa którego nie lubią obie płcie bo ostro przesadza.

I tak moim zdaniem świadomi się i kolegów pilnują. W tych czasach
  • Odpowiedz
miano pantofla od kolegów za zbytnie spoufalanie się różowym


@Pandillero: no jak kumple mówią komuś jak ma wyglądać jego związek to dopiero pantofel xD
  • Odpowiedz