Wpis z mikrobloga

Zacząłem grać wczoraj w gta vice city i jednocześnie zrobiło mi się strasznie smutno, bo przypomniało mi się jak miałem 11-12 lat i grałem z młodszym bratem na kompie właśnie w gta vice city zainstalowane przez kuzyna. W tedy moje życie było fajne miałem kolegów w podstawówce, grałem z bratem na boisku w piłkę i innymi dzieciakami. Można powiedzieć, że to były chyba najlepsze chwile w moim życiu teraz mam 20 lat jestem stałym bywalcem tagu przegryw. Ostatni raz się ucieszyłem z czegoś chyba kilkanaście miesięcy temu. Siedzę w domu nie mam nawet znajomych. Po pracy siedzę przed kompem głównie na yt i użalam się nad sobą na wykopie ech...
Miałem biopsję i jak przyjdą wyniki i się okaże, że mam raka albo coś poważnego to już kompletnie it s over dla psychiki.
Taki screen se walnąłem dziś nawet ładny
#przegryw #neet #gta #samotnosc ##!$%@? #depresja
kamilek123 - Zacząłem grać wczoraj w gta vice city i jednocześnie zrobiło mi się stra...

źródło: 20231119182201_1

Pobierz
  • 15
@kamilek123: Najlepsza część <3. Ja bardzo dobrze wspominam GTA VC i stare NFS Most Wanted. Czasami wracam do tych gier, żeby sobie pograć i powspominać, ale jak mam w miarę dobry stan psychiczny, bo w innym wypadku deprecha się nasila.
@Notes przecież on ma raptem $100k. Obok pierwszego save pointa był rampage na zabijanie gangusów mołotowami. Po wszystkim przyjeżdżała straż pożarna. Wystarczyło zwinąć tą straż i zrobić misję strażaka. Sporo kasy dawała i ułatwiała grę na początku.
@kamilek123: wiesz jaki jest motyw na kasę? Misje policyjne. tylko musisz ukraść czołg. wtedy sobie zabijasz wszystko i możesz zamknąć licznik kasy na 999999999. przy każdej kolejnej misji dostajesz więcej kasy.
Pomaga bo od początku gry prawie stać Cię na wszystko. tylko on stoi chyba na 3 mapie gdzieś, na poligonie wojskowym. albo zrób rozróbę i sam przyjedzie.
Zbierz też wszystkie ukryte paczki, za każde 10 coś dostajesz, im wiecej tym