Wpis z mikrobloga

@Jajors: sprawia dużo solidniejsze wrażenie, w dużym switchu zawsze latają joycony, nawet jak je się stuninguje, podklei. Ma fajny krzyżak. Przyjemna fakturę obudowy. Głośniki tak samo marne i suche, ale korzystałem z niego z przyjemnością. Oczywiście nie pograsz w nic, co wymaga odpinania joyconow.
  • Odpowiedz
@Gooma kurczę trudne pytanie :) jest w bardzo dobrym stnanie. Chciałem wystawić razem z fizyczną wersja Immortals Fenyx Rising za 500. Pudełko jest i ładowarka nowa (nie używana w sensie, bo miałem w sumie trzy switche).
  • Odpowiedz
@OldBull a masz coś do niego jeszcze w sensie z gier? Bo tak właśnie cenowo na olx bardzo podobnie zaczynają się a jak już kupować to i mogę tutaj od mireczka ale szukałem z grą animal crossing :D
  • Odpowiedz
@Jajors: dla mnie Lite Traci trochę za dużo funkcjonalności względem zwykłego Switcha. Wysuwane joycony pozwalają na grę w dwie osoby praktycznie w każdym miejscu np w Mario Kart. Na lite nie pogra się także w gry ruchowe. Sam na swoim Oledzie 90% czasu gram jak na handheldzie. Miałem prędzej PSP, DSa, 3DSa i Vite i dla mnie właśnie ekran wielkości tabletu jest fajny bo jest naprawdę czytelny. Sam biorę swoją konsole
  • Odpowiedz
@Jajors miałem (Animal Crossing)ale szybko się znudziła i właśnie wykopkowi sprzedałem. Na sprzedaż mam na razie breath of the wild i Mario 3D World.
  • Odpowiedz