Wpis z mikrobloga

  • 0
@suzaku0: Tak się złożyło, że jako czujnik mam libre, a pompę z medtronica, więc chyba o synchronizacji można pomarzyć. Być może wkrótce będę przechodził na pętlę, ale i tak na razie jest o niebo lepiej niż używać penów i glukometru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wodzionka: nie musi, apka libry robi to samo od niedawna
@DEX666 poczytaj o systemach LOOP/AAPS, jak już się wdrożysz w używanie pompy to możesz następną pompę wybrać pod względem kompatybilności z ww. systemami. Mi dzięki AAPS udało się zejść z HBA1C o 1,5% w dół porównując zeszłoroczne wyniki bez systemu z tegorocznymi
@Wodzionka: aktualnie budżetowo AC SpiritCombo ma AAPS, ale chcę przejść na którąś z pomp Dana jak mi się poprawi sytuacja finansowa.
Nie widzę sensu w konieczności podglądu historii w apce libry na bieżąco, jugglucco potrafi się pieprzyć na nieodpowiednich telefonach
@Wodzionka, @suzaku0: jak czytam co wy tu piszecie to głupieję jeszcze bardziej, zawsze myślałem że pompa insulinowa to tylko se robi pyr pyr co jakiś czas a tu jakieś apsy, srapsy, co to w ogóle jest jak człowiek chce tylko jeść normalnie bez niszczenia sobie nerek i #!$%@?