Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony #lesnewpisy
Waldi też mistrz jak koniara, wybrał Ewkę a płapał przy niej za Dorotką że, niby taka dobra i nigdy takiej nie spotkał ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jak to ku*wa wygląda wobec tej Ewki, typ wybrał Ewkę bo mu się bardziej podoba a płacze za inną i to po niecałych pięciu dniach jakby w związku chociaż rok byli razem. Zamiast się cieszyć z tego że, została Ewka i tak też prowadzić gadkę i żartować. Ona też odwaliła ale on to już całkiem, co normalna baba by sobie pomyślała w takim momencie skoro ja to widzę to i każda ogarnięta baba by to zauważyła ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Porażka! Ja bym się wkurzył jakby tak baba płakała za jakimś Zbyszkiem a mnie wybrała, to jak tak płaczesz za tamtym to trzeba było brać tamtego a nie ( ͠° °)[]
Zwierz33 - #rolnikszukazony #lesnewpisy 
Waldi też mistrz jak koniara, wybrał Ewkę a ...

źródło: waldi

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@wilku88:

kiepski aktor po prostu, przeciez to nie bylo szczere patrzac na jego caloksztalt


Żenujące jak dla mnie, tak samo ona też później na łóżku ubolewała zamiast się cieszyć bo wygrała z konkurencją o to tu chodzi. To tak jakby płakać że, obiekt westchnień wybrał nas a nie kogoś innego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Zwierz33 On aktorzy i chwali Dorotę pod publiczkę, żeby według niego nikt się nie zorientował, że penisem od samego początku wybrał Ewkę. Jemu się życie z filmem popieprzyło i do tego jest słabym aktorem.
  • Odpowiedz
  • 0
@dzieju41: No słabe to było i w stosunku do Ewki jak wyżej i do tej Doroty. Jak i samych widzów bo nie każdy jest taki głupi jak jemu się wydaje a kolejna sprawa że, po programie dużo panien mogłoby się zgłaszać (jak coś nie wyjdzie z Ewką) to przez takie coś sam sobie pali most i co najwyżej atencjuszki dla zasięgów w social mediach czyli powodzenia i krzyżyk na drogę. Trochę
Zwierz33 - @dzieju41: No słabe to było i w stosunku do Ewki jak wyżej i do tej Doroty...

źródło: co zrobisz

Pobierz
  • Odpowiedz