Wpis z mikrobloga

Jakie najobrzydliwsze historie z przeszłości waszych byłych dziewczyn lub lasek, z którymi po prostu spotykaliście się, spowodowały, że natychmiast zostały skreślone w kategorii "materiał na poważny związek"?

Ja zacznę:
1) laska dała dupy nowo poznanemu chłopu na jego wieczorze kawalerskim. Jak to ładnie ujęła "dała się ponieść"
2) laska, która się przyznała, że uprawiała seks z 7 facetami przede mną (mieliśmy wtedy po 21 lat bodajże)
3) laska, która dała się przervchać najlepszemu kumplowi swojego byłego żeby się zemścić za to, że ją zostawił xD
4) laska, która zaliczyła 2 trójkąty, bo namówił ją jej były, 2k+m i 2m+k. Po tym natychmiast się rozstali, bo "brzydził się nią po tym co zrobili" xD

Chyba więcej grzechów nie pamiętam. Dodam, że wszystkie z dobrych domów, podczas studiów albo po studiach, żadna patolnia (xD)

#zwiazki #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #p0lki
  • 42
  • Odpowiedz
@LezliNilsen w 2013 usłyszałem mega historie od swojej fwb o przyjaciółce która studiując w Krakowie i będąc bezpłodna przez torbiela dawała totalnie każdemu. Z fotek zapamiętałem ze urodziwa nie była ale najbardziej mnie zaskoczylo zdjęcie tabelki gdzie zapisywała sobie każdego. Kartka była obszerna większość pol dopisywana sukcesywnie innym długopisem z data. Nie każdego pamietała z imienia dopisywała różne bzdety typu długość penisa czy ma auto czy nie czy coś jej kupił czy
  • Odpowiedz
@Konszachty Lol, geografie w podstawówce się pominęło widzę xD

A mówi że się "zachodniaki" są głupie, bo dla nich Polska, Gruzja czy Moldawia to to samo, bo Europa Wschodnia, a tu się okazuje że w Szczecinie takie same głupki xD
  • Odpowiedz
  • 12
no i niech daja, wiecej dla mnie, a dla ciebie bialorycerzyku susza


@Lawsuit: chyba nie znasz definicji "białorycerzyka" jeśli do mnie to napisałeś oślico :D Wręcz to ja powinienem do ciebie napisać i wtedy by się zgadzała definicja z odbiorcą tejże obelgi.

Co za bezmózg :D
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: dlatego brak legalnosci tego doprowadza do szoninizmu
potem z zazdrosci ludzie probuja osmieszyc cos co sie kazdemu powinno nalezec, nawet zulowi

tak samo zreszta jak mieszkanie

jedyny minus tego to przymusowa utylizacja tych ktorzy nie umieja sie bawic

a tak to by sie szybko to wyprostowalo, ch w pisdzie najwiekszym problemem polaka XD nie to ze zeby poruchac to trzeba bulic ze 2k minimum za mieszkanie (kto to kogo rucha?
  • Odpowiedz
4) laska, która zaliczyła 2 trójkąty, bo namówił ją jej były, 2k+m i 2m+k. Po tym natychmiast się rozstali, bo "brzydził się nią po tym co zrobili"


@LezliNilsen: Znam takich xD
10lat małżeństwa i rozstali się po próbach w swing ????
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647

To że Śląska czy z dobrowy górniczej? xD

To jakbyś powiedział że pochodziła znad morza, bo z Szczecina xD

Ale Typie przecież tu wszystko gra. Napisał, że pochodzi ze Śląska (i teraz uzupełnia z przypuszczeniem), możliwe, że z Dąbrowy Górniczej (tak mógł gdzieś coś skojarzyć, ale nie jest pewien)

Najzwyklejsze zawieranie się zbiorów.

Pomogę Ci: Dąbrowa Górnicza należy do zbioru Śląsk ( ͡º ͜ʖ͡º)

, a
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: i tak pełnej historii od większości się nie dowiesz.
Szlaufy potrafią być w związku z beciakiem opcją zapasową, doprawiać mu rogi i po zrobieniu kochankowi laski z finałem w ustach i połyku iść od razu do beciaka i całować go brudnymi ustami od nasienia.
Łapanie na dziecko przecież ciągle jest popularne, a studentki w akademcach też są niezłymi brudaśnicami gdy melanż kilkudniowy poniesie. Zresztą praktycznie większość dziewczyn, która często i
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: nie było nic takiego, skreślałem z innych powodów niż że coś mnie odpycha/spraw seksualnych. Tylko poglądy, wartości, dogadywanie się, toksyczność, zasady.
  • Odpowiedz