Wpis z mikrobloga

  • 0
@JacekBalcerzak: nie, zobacz na skodę która wyjedzie mi z prawej. Na sekundę się zatrzymała bo dostała czerwone światło w chwili kiedy ja ruszałem i ona też startuje bo dostała zielone.
@Kosiak:
2) sygnał żółty - zakaz wjazdu za sygnalizator, chyba że w chwili zapalenia tego sygnału pojazd znajduje się tak blisko sygnalizatora, że nie może być zatrzymany przed nim bez gwałtownego hamowania; sygnał ten oznacza jednocześnie, że za chwilę zapali się sygnał czerwony;
...
4) sygnały czerwony i żółty, nadawane jednocześnie - zakaz wjazdu za sygnalizator; sygnały te oznaczają także, że za chwilę zapali się sygnał zielony.

Czego tak rwiesz, 15
1) Z daleka widać tramwaj, zapaliło tutaj na chwilę żółte i później znowu czerwone, a tamci z prawej przez chwilę mieli czerwone a potem znowu zielone. Przecież to jest tak absurdalne.


@Kosiak: Bardzka/AK to dość częste. we Wrocławiu trzeba umieć żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wychwalany: bardzo kuszaca sprawa, szlaban juz w gorze i chce sie jechac a tu jeszcz cos miga :( Jak szlaban jest w 90% "wzwodu" to czerwone powinno juz znikac a nie ze jeszcze kilka sekund sie pali. W ogole ta linia to jest smieszna, ponoc kupowane miesiecznie bilety z przystankow (we wroclawiu) w kierunku dworca to jakies sladowe ilosci sprzedazy. Na palcach reki policzysz. Nikt nie korzysta z tej trasy jako
@Wychwalany: Gdzie we Wrocławiu masz taką sygnalizację, która wyświetla jedynie czerwone i żółte światło? Na Bardzkiej/AK nie ma takiego czegoś o czym mówisz. Jedynie krótko się pali zielone na lewoskrętach.
@Kosiak: Sygnalizacja we Wro działa źle? Nowe, nie znałem. Dosłownie 200 metrów do przodu jest przejście dla pieszych, gdzie wchodząc normalnie na zielonym w połowie możesz dostać czerwone i od prawej samochody skręcające z Traugutta w plac Powstańców Warszawy.
@Kosiak: ITS #!$%@?ł, miałem tak kilka razy. Jest jakiś dyżurny numer ZDiUm chyba do takich akcji. Tylko najczęściej sprawcą zamieszania w takim przypadku jest nadjeżdżający tramwaj, a tutaj chyba nic takiego nie było. Zgodnie z nagraniem Tobie się nie zapaliło zielone, tylko żółte, a potem wywaliło sygnalizację lub wróciło do czerwieni. System albo cofnął decyzję albo się wyłączył całkiem.
Iudex - @Kosiak: ITS #!$%@?ł, miałem tak kilka razy. Jest jakiś dyżurny numer ZDiUm c...

źródło: Screenshot_563

Pobierz
@Kosiak: wszystko działa jak działać powinno, wyślij filmik do nich i jeszcze dostaniesz mandat bo o to właśnie chodzi xD tak jak ze szlabanami na zwycięskiej/grota/buforowej
@Wychwalany: No racja, ale związane to jest z dość wyjątkowym przecięciem się drogi z trasą tramwajową. Nie jest to skrzyżowanie w środku miasta, takie jako chociażby AK/Bardzka czy na pl. Społecznym.