Wpis z mikrobloga

@Scybulko: O 19:30 i tak wszystkie telewizje regionalne schodziły na dalszy plan.

Normalny Max Kolonko z Ameryki. Materiały śp. Milewicza i Barbary Włodarczyk z Bałkanów i Kaukazu. Wiktor Bater z Moskwy. Awantury z krajowego podwórka - ale neutralne, bezstronne, obiektywne i w jak najkrótszym czasie jak najbardziej treściwe. Ten polityk z tym politykiem się dogadał, to budujemy nowego McDonalda, a ten gangus zabił tamtego. Panie gural jak tam pogoda w Zakopanem,
eeehhh - @Scybulko: O 19:30 i tak wszystkie telewizje regionalne schodziły na dalszy ...
@Scybulko: jak zobaczyłem miniaturkę to od razu mi się muzyczka przypomniała - bez włączania. Kojarzę też planszę TV Katowice (oczywiście szyby kopalniane) i TV Gdańsk z Neptunem.
@rzaden_problem: Gówno zrobił. Ci 'japońscy' czy inni 'chińscy' 'goście' robiący hype na vaporwawie powinni być ganiani po sądach i zwalczani z całą siłą. To też z czasem zniknie jak ktoś się upomni.

Typy puszczają stare dramsy czy downtempo w slomo, jakiegoś Goldiego czy LTJ Bukema na obrazku kompa z Windows 95, jakieś pogodynki czy identy, dokładają jakiś efekt czy beat na smartfonach i zgarniają tantiemy na sojbojach, #!$%@? 'wannabe retro' zoomerach
@rzaden_problem: W tym, że nawet jak odpalam radio to słyszę cover sprzed 20-25 lat. Wszystko już od dawna stoi w miejscu i robi się biznes z kotleta odgrzewanego już 50 raz.

Pozostało dyskutować za pomoca memów, ale i tak nic lepszego nie oczekiwałem.