Wpis z mikrobloga

#famemma
A któż to reklamuje hazard i łamie prawo? :-) Jeszcze w opisie link do key dropa...oburzające!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba być przykładnym obywatelem i zgłosić film takefiuta.
don-zwierz - #famemma 
A któż to reklamuje hazard i łamie prawo? :-) Jeszcze w opisie...
  • 44
  • Odpowiedz
@don-zwierz: Mie mogę na tego głąba patrzeć xdd. Zawsze mnie śmieszy, że ktoś liczy się z opinią gościa bez matury, który udaje filozofa na streamach xddd.
  • Odpowiedz
@mejjt: a tak z ciekawosci, w skali od 0 do 10 jak bardzo cie boli ze gosc bez matury zarabia więcej od ciebie? (a zgaduje, ze ty masz mature skoro uzywasz tego jako argument)
  • Odpowiedz
@Oskaros Nie byłbym tego taki pewien, z tymi zarobkami. Długo gość siedział w kieszeni u Nitra, mieszkał u niego i zdaje się, że Sandra Połyk im gotowała. Gość jest bezbarwny, do niczego wielkiego nie doszedł. Jest gościem, który grał w gierki i na tym zbudował sobie rozpoznawalność. I teraz jest gościem bez roboty, bez jakiejś sensownej firmy, bez matury, prawa jazdy, itd. Pomyśl - zatrudniłbyś typa do czegokolwiek poza strzyżeniem żywopłotu?
  • Odpowiedz
@Gorejacy_krzak_agrestu: z tego co wiem, on ma solidną kolekcję zegarków opiewającą na łączną wartość około 800k-1.2mln (zakładając, że są oryginalne, na pewno wszystkie jego rolexy są autentyczne, bo nagrywał ich odbiór, więc zakładam, że reszta zegarków również) wiec tak czy siak nawet jak spieniezny te wszystkie zegarki to jest sobie w stanie kupic 3 (?) kawalerki to takie na wypasie i je wynajmowac generując pasywny dochód.
  • Odpowiedz
@Oskaros Mocno wątpię w tę kolekcję. Nie siedzę w polskim światku YT tak mocno, ale kolo nie ma ani wielkich współprac, ani wielkich liczb, ani żadnej marki swojej, itd. To nie wydaje mi się specjalnie prawdopodobne, że taki typ po zarobieniu np. 100 koła by pobiegł akurat po zegarek i wrócił z nim do wynajmowanej kawalerki by jeść w kącie maczugi keczupowe.

Z drugiej strony, gość nie podszedł do matury ani prawka.
  • Odpowiedz
@KapieZciby: ale zgrywać filozofa na streamach? mając średnie wykształcenie jeszcze niepełne? a liczysz się z opinią gościa spod budki z piwem? no typie co ty mi gadasz
  • Odpowiedz
@mejjt: przecież on dosłownie ma materiały z odbierania tych zegarków i masz na to dowody, także to nie są jakieś moje historyjki tylko suche fakty XD
  • Odpowiedz
@Oskaros: wiesz ja nie oglądam jakichś przygłupów w internecie, ale jak ty to robisz to szacunek. dzięki za info zobaczę sobie. pozdrooooooo
  • Odpowiedz