Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy wpis.
Czy jesli ktos ma dlugi, w wysokosci ponad 2000zl, mianowicie komornika, czy moze on wejsc na saldo ujemne. Dzisiaj doszla mojej dziewczynie wyplata, w wysokosci 900zl, a na koncie -1200zł. Wszedzie w interecie jest napisane, ze komornik nie moze wejść na saldo ujemne. PS ta osoba juz tam nie pracuje, byla to umowa o prace.
#mbank #komornik #dlugi #banki #bankowosc #bankowoscelektroniczna
  • 5
  • Odpowiedz
Witam wszystkich, jest to mój pierwszy wpis.

Czy jesli ktos ma dlugi, w wysokosci ponad 2000zl, mianowicie komornika, czy moze on wejsc na saldo ujemne. Dzisiaj doszla mojej dziewczynie wyplata, w wysokosci 900zl, a na koncie -1200zł. Wszedzie w interecie jest napisane, ze komornik nie moze wejść na saldo ujemne. PS ta osoba juz tam nie pracuje, byla to umowa o prace.

#mbank #komornik #dlugi #banki #bankowosc #bankowoscelektroniczna


@nikinick: dwie sekundy
  • Odpowiedz
@nikinick: @lornemalvo77

w praktyce komornik wysyła (za pomocą systemu ognivo) zajęcie w którym jest coś w stylu "zajmuję 2000zł, proszę ich nie wypłacać dłużnikowi tylko przelać mi na rachunek". za realizację zajęcia (zgodnie z przepisami) odpowiedzialny jest bank - a więc to bank pilnuje czy została wykorzystana kwota wolna i to bank pilnuje, żeby komornikowi nie przekazać środków zwolnionych spod egzekucji np. 500+.

komornik nie loguje się nikomu na rachunek, nie
  • Odpowiedz
@nikinick: jako były pracownik mbanku powiem Ci że mbank ma #!$%@? system wyświetlania kwot przy zajęciu egzekucyjnym. Wejdz sobie w Produkty-Karty i tam będziesz widzial jaka masz prawdziwą kwotę na koncie do wykorzystania. A dostępną kwote wolną sprawdzisz klikajac na swoje konto i tam na dole bedzie. Ile ja sie z ludzmi o to musialem naużerać, że im PINIONDZE KRADNIEMY!!!
  • Odpowiedz