Wpis z mikrobloga

#xbox #xboxseriesx
Polećcie jakąś grę na xbox series x z game passa żeby zobaczyć możliwie najlepszą jakość i szybkość grafiki. Gram od roku na tej konsoli i spodziewałem się większego wow. Wszystko mi wygląda jak xbox one na sterydach. Przesiadłem się z xbox 360. A może na game paSSIE nie ma takich highendowych gier? Szukam czegoś min. 60 klatek, 4K. Na razie podobał mi się graficznie Doom Eternal. Bardzo szybka (fps), płynna i fajne, żywe światła
  • 12
  • Odpowiedz
@menesis Nie kojarzę nowego tytułu, żeby było 4k i 60 fps - tu ciężko o natywne 4k… Ale można pocieszyć oczy np. w Plague Tale Requiem.
  • Odpowiedz
Gram od roku na tej konsoli i spodziewałem się większego wow. Wszystko mi wygląda jak xbox one na sterydach.


@menesis: I tak będzie wyglądać w większości z wyjątkami i to mocno ograniczonymi typu bardzo liniowe gry. Obecna generacja to za słaby sprzęt na jakiś skok graficzny żeby z kapci wyrywało. Tu się trzeba raczej modlić, żeby deweloperzy nie dawali dupy z optymalizacją i przynajmniej gry miały tryb 60 fps xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Obywatel_Kondominium: lubię liniowe gry. Jestem raczej growym zgredem i to mi nie przeszkadza, byle gra była dopakowana. Mówimy o samej grafice, a gdzie tu jeszcze fizyka, dźwięk, grywalność itd. Kiedyś było więcej przełomów: geomod w Red Faction, bumpmapping i dynamiczne światła w Doom 3 itp
  • Odpowiedz
@menesis: Niestety już nie da się przebić pewnego sufitu takim nakładem pieniężnym. O przeskokach generacyjnych jak pomiędzy np. PS3 i 4 raczej można zapomnieć. Będą pewnie nieliczne wyjątki i to pod koniec generacji. Zobaczymy co tam jeszcze Rockstar wyczaruje w GTA6.
  • Odpowiedz