Wpis z mikrobloga

@Kagernak: A nawet zaczalem ogladac. Ale jakos mnie nie wciagnelo.

Zasada jest taka - sam ocen. Nie raz i nie osiem spotkalem sie jak ktos zachwalal a lipa byla. I w druga strone tez. Cos bylo hejtowane a w sumie bylo calkiem spoko.
  • Odpowiedz
@Kagernak: teen drama z superbohaterami.
Dobry, porządnie nakręcony i dobrze zagrany serial dla nastolatków. Może końcówka nieco słabsza ale w swoim gatunku daje radę.

Jeżeli nie odrzuca Cie sama w sobie "nastolatkowa" konwencja to będziesz zadowolony.
  • Odpowiedz
Warto. Według mnie bardzo dobrze napisane postacie. Trailer nie zachęcał ale jestem bardzo zadowolony. Tylko 8 odcinków, więc możesz spróbować:)
  • Odpowiedz
@Kagernak zależy jak bardzo wkręciłeś się w the boys. Dla mnie takie se. Dużo ruchania, jarania i poprawności politycznej. dobre są może ze 3 odcinki (i to te pod koniec sezonu). A zakończenie jak dla mnie to całkiem z #!$%@?.

Edit:/ ale i tak obejrzę drugi sezon, liczę na więcej smaczków z the boys.
  • Odpowiedz
@Kagernak: jak the boys cie wkręciło to można, ale imo, jak masz te +/-30 lat i więcej, to poziom głównych bohaterów i ich nastoletnich dram Cię odrzuci albo będzie męczyć. Przynajmniej mnie to mega męczyło.

Na początku super, bo jest klimat the boys, ale im dalej w las tym bardziej męczące było oglądanie.

Niemniej polecam samemu zobaczyć, bo może Ci się spodoba.
  • Odpowiedz