Wpis z mikrobloga

Gdzie znajdę społeczności jeśli chodzi o temat tripowania/wyjazdów, oraz integracji doświadczeń psychodelicznych głównie w kontekscie psylocybiny? Zaczął mnie interesować temat w dużej mierze w poszerzeniu samej świadomości, ale też właściwościach pod kątem zdrowia psychicznego . Szukam też dobrych źródeł wiedzy teoretycznej czy to książek czy podcastów, które faktycznie dają fajną pigułkę wiedzy zamiast walenia ogólnikami ale mam wrażenie że w Polsce jeszcze za dużo się o tym nie mówi :D

#psychodeliki #psylocybina #lsd
  • 8
  • Odpowiedz
@chinskieokazje_pl: z ksiazek to:
- "Jak zmienić swój umysł" - MICHAEL POLLAN
- Przewodnik psychodelicznego podróżnika - James Fadiman
- "DMT. Molekuła duszy. Rewolucyjne badania w dziedzinie biologii doświadczeń mistycznych i z pogranicza śmierci" - Rick Strassman
- Psychedelics: The revolutionary drugs that could change your life – a guide from the expert Hardcover Professor David Nutt

- jest kilka tez fajnych podcastow Joe Rogana z Paul Stamets (slynnym mykologiem) albo
  • Odpowiedz
@yvnz: myśle że fajnie jakbyś zgłębił chociaż powierzchownie temat psylocybiny, bo generalnie z narkotykami nie ma to zbyt wiele wspólnego ale też się nie dziwie, bo jeszcze nie ma świadomości na ten temat. A co do nazwania mnie ćpunem - okej, z tym że ja zapaliłem 2 razy jointa w życiu i nic więcej z rzeczy klasyfikowanych jako narkotyki XD
  • Odpowiedz
@chinskieokazje_pl Nie ciebie chciałem nazwać ćpunem a osoby których szukasz. Źle dobrałem słowa. Natomiast ja w swoim życiu spróbowałem masę zakazanych substancji i wiem ze grupa której szukasz nie istnieje. No może jeśli istnieje to są to osoby nie z podwyższoną świadomością a z potężnym odklejeniem umysłowym ;] pozdrawiam
  • Odpowiedz
@yvnz: nie równaj wszystkich do swojego poziomu, nie wiesz co kto robi i w jakim celu i w jaki sposób. Chyba przydałoby cię się zresetować ego bo napompowalo jak balon
  • Odpowiedz