Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdy ujrzałem logo #wykopaka w prawej części ekranu, bardzo się ucieszyłem. Poprzednią edycję wspominam bardzo dobrze.

Niestety mój entuzjazm opadł gdy po rejestracji przeczytałem o SUPER NOWEJ OPCJI GOLD.

No kurde, w wersji lite i plus i tak było już zbyt duże rozgraniczenie. W tym roku chciałem uczestniczyć w wersji PLUS by bardziej się postarać przy doborze paczki prezentowej i liczyć na fajnego mikołaja. Teraz zostałem zniechęcony ponieważ wiem że najlepsi mikołajowie będą w wersji GOLD, i będzie to działało na zasadzie propagandy, gdzie będą wstawiali zajebiste paczki a tu się okaże że to po prostu wersja gold, a pozostali będą się zadowalali pietruszką i sokiem cappi XD

Ja po prostu chciałem powiedzieć że rezygnuję i jestem bardzo rozczarowany i zasmucony z tego względu, bo czekałem na tegoroczną edycję z wielkim entuzjazmem. Wiem że nikogo to nie obchodzi, ale chciałem przekazać swoje odczucia. W chwili obecnej odczuwam, że zanikła magia robienia paczki dla kogoś ponieważ samo oczekiwanie na paczkę było czymś fajnym i zawsze sie zastanawiałeś co fajnego mikołaj przygotuje, a teraz wiesz że wszyscy fajni mikołajowie są w wersji gold i nie ma co liczyć na ambitny prezent. Twórcy wykopaka proszę o nie stłamszanie magii świąt. Wymysł z dupy jeśli chodzi o te goldy...
Może jeszcze zróbcie subskrypcję gdzie płacąc 3 lata z rzędu np. 50zł na rok można po trzech latach wziąć udział w wersji PLATINUM co????????

#magiaswiat #swieta #mikolaj



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: popatrz na to z drugiej strony - osoby, które dopiero zaczęły swoją przygodę z paczką mogą mieć więcej świeżych pomysłów i wielką chęć sprawienia, by już pierwsza paczka wysłana w ramach paki była wyjątkowa!

Jak ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorzej może być z realizacją, ale jest presja, by włożyć w nią dodatkowy trud.
ElLama - @mirko_anonim: popatrz na to z drugiej strony - osoby, które dopiero zaczęły...

źródło: IMG_4885

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w wersji plus nadal masz spersonalizowany prezent, więc dlaczego uważasz, że dostaniesz jakieś gówno?
Poza tym po to jest weryfikacja, żeby paczki były fajne. Wszystkie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Ale mnie śmieszy ten ból dupy o golda, wszyscy których od lat widzę na tagu wykopakowym zadowoleni są z tej wersji i od zeszłej edycji o nią proszą. Tymczasem ludzie marudzący to są przeważnie tacy co nie brali udziału i tak(Twój post z animowych, ciekawe czemu( ͡° ͜ʖ ͡°)) ¯\(ツ)/¯
Gold jest świetny nie tylko ze względu na wyższą wartość paczki i personalizację, ale również(a może
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Z finansowego punktu widzenia, jeżeli na wersję GOLD nie będzie "firewall'a" o którym wspomniał powyżej @Zgrywajac_twardziela - w najgorszym przypadku (a wiadomo, że każdego roku wolontariusz jest potrzebny dla tych dwóch czy trzech osób) potencjalny wolontariusz wyda znacznie więcej niż zapewne wydałby na paczkę Plus czy Light.

Firewall dla nowych na Gold > wyższe koszty dodatkowej paczki dla wolontariusza

Co prawda wolontariusz dobrowolnie zgłasza się na wsparcie, jednakże tak czy
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Zgrywajac_twardziela nie zgrywaj twardziela bo po prostu formuła gold zabija magię świąt która zawsze towarzyszyła wykopace.
@faramka

cytowany tekstFormuła gold jest odpowiedzią na oczekiwania uczestników i chwała ekipie #wykopaka za to. Gold dla ludzi pewnych, sprawdzonych, i w pełni zaangażowanych. Blokada golda dla nowych to świetny firewall


No właśnie, formuła gold to idealny sposób na stworzenie kółka wzajemnej adoracji które chce żeby prezenty szły "od najlepszych do
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

formuła gold zabija magię świąt która zawsze towarzyszyła wykopace.

To jest tylko i wyłącznie Twoje, raczej odosobnione, zdanie ¯\(ツ)/¯

No właśnie, formuła gold to idealny sposób na stworzenie kółka wzajemnej adoracji które chce żeby prezenty szły "od najlepszych do najlepszych", a wtedy będą się brandzlować fotkami na tagu i sztucznie pokazywać jak jest super.

LOL, co? XD
Przepraszam, ale co jest niby złego w tym, że ludzie chcą robić paczki
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: XD pokazałeś esencję twojego bólu dupy

Magia wykopaki polegała na tym że ktoś wysłał "przeciętną pakę", a sam otrzymał super zajebistą paczkę i wtedy ucieszył się ogromnie i skłonił do refleksji że "za rok będę lepszym mikołajem!"

A teraz? Przeciętniak wyśle przeciętniakowi i po roku nie będzie chęci na powtórkę, bo w sumie jakoś tak byle jak ta wykopaka.


Znaczy że chciałeś wysłać średnią paczkę za równo 120zl, a dostać
  • Odpowiedz
Magia wykopaki polegała na tym że ktoś wysłał "przeciętną pakę", a sam otrzymał super zajebistą paczkę i wtedy ucieszył się ogromnie i skłonił do refleksji że "za rok będę lepszym mikołajem!"


@mirko_anonim: XDDD
Dlaczego ktoś, kto robi przeciętną paczkę ma dostać zajebistą?
Dlaczego ktoś, kto robi zajebistą paczkę ma dostać przeciętną/niespersonalizowaną?
Dlaczego ktoś, kto wkłada w skompletowanie paczki całe serducho ma dostać prezent za 200 zł, ale kompletnie nietrafiony (czego oczekujesz
  • Odpowiedz
mi to wygląda jakby Cię dupsko piekło że się nie załapujesz do golda, a byś chciał


@Zgrywajac_twardziela: no to nawet nie wygląda, ale sam się przyznał, że tak chce XD

ktoś wysłał "przeciętną pakę", a sam otrzymał super zajebistą paczkę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: troche nie czaje problemu. Przecież gold różni się jedynie jakimiś tam wymaganiami większymi. Ale czy to znaczy że w każdym przypadku gold będzie mega a wszystko inne ujowe? Proste że nie. Gołda masz od 180 zł w górę a plusa od 120 zł. Ale to nie znaczy że kazdorazowo uczestnicy z plusa będą się mniej starali (wiadomo, zawsze są jakieś "czarne owce).
Równie dobrze ktoś z plusa może zrobić pakę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jestem obecnie w Gold i chociaż nie oczekuję, że paczka, którą otrzymam, będzie niesamowita, to moje prawdziwe zadowolenie płynie z samego procesu tworzenia paczki dla kogoś innego. Wkładam w to nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim wiele czasu i staranności. Dla mnie cała ta zabawa polega na przyjemności, jaką sprawia mi organizowanie paczki dla kogoś innego, czerpiąc radość z kreatywności i dbałości o szczegóły.

To już czwarty rok z rzędu,
  • Odpowiedz